Шафи купе на замовлення

Шафи купе на замовлення, як і будь-які інші меблі на замовлення, в першу чергу зручні тим, що виготовляються за індивідуальними розмірами і будь-якої конфігурації.

Якщо правильно організувати простір навколо, то навіть невеличка квартира стане більш охайною та комфортною.
Допоможе вам в цьому шафа-купе – сучасне дизайнерське рішення в меблюванні житлових та офісних приміщень, що дозволяє облаштувати наявні площі стильно та максимально ефективно.

В компанії shafa-kupe.lviv.ua ви можете придбати будь-які готові шафи-купе або замовити їх за власним проектом та розмірами.

Наша мета дати можливість людям придбати якісні та функціональні меблі за доступними цінами. З нашою допомогою можна обставити квартиру швидко, якісно, недорого та з хорошим сервісом.

 У нас Ви можете замовити не тільки шафи купе і двері купе будь-якої конфігурації, але і будь-які меблі на замовлення за Вашими розмірами. Меблі для передпокою і бібліотеки, для вітальні, дитячої, або гардеробної кімнати, а так само меблі під тв і мультимедіа.

Давайте розберемося: від чого залежить ціна шафи купе:

- Від розмірів виробу – ширина/глибина/висота – основні параметри для розрахунку шафи купе
- Від наповнення шафи купе –полиці, шухляди, штанги для одягу і інші опції збільшують вартість
- Від кількості дверей - дві, три, чотири і типу профілю розсувної системи
- Від типу фасадів – ДСП плита, дзеркало, фотодрук, лакобель – кожен матеріал має свою вартість і від зміни матеріалу ціна також суттєво змінюється


Замовити прорахунок шафи-купе, гардеробної, інших меблів
Менеджери сайту дадуть вичерпну інформацію за Вашим запитом.

‎Замовити прорахунок

Яку обрати шафу купе?

Якщо місцем монтажу обраний кут?

Тут швидше за все, підійде кутова шафа купе.

Кутові шафи купе називаються від місця обраного монтажу, тобто в кутах. І не має значення, який у Вас кут, сучасне виробництво здатне виготовити будь-яку шафу, будь-якої форми і вмонтувати в передбачуване місце з точністю до міліметра.

Звичайно кутові шафи купе, а тим більше на замовлення, є одним з найскладніших предметів меблів, і з цієї причини їх ціна завжди трохи вище звичайних шаф. Збільшення ціни відбувається від виготовлення нестандартних елементів (полки, підлогу, дах, антресоль).

 

Місцем монтажу обрана ніша?

Вам варто розглянути вбудовану шафу купе. Це дозволить заощадити не тільки корисний простір в будинку, але і бюджет. Так як вбудовані шафи купе дешевше за рахунок відсутності, бічних панелей і задньої стінки.

Найчастіше вбудовані шафи купе вибирають, коли місцем передбачуваного монтажу служить ніша в стіні. Вбудовані шафи купе можуть збиратися без даху, підлоги, боковин і задньої стінки. Тим самим заощаджуючи матеріал.

 За допомогою них можна приховати нерівності і перепади стін та підлоги. Але є і мінуси - вбудовані шафи купе кріпляться до стін, стелі і до підлоги, і їх дуже складно при переїзді підігнати на нове місце.

Шафа купе розташувана по стінці?

Для цього підійде корпусних варіант шафи купе.

Корпусні шафи купе- мають підлогу, дах, дві боковини, цоколь, задню стінку у вигляді ДВП, за бажанням замовника додається кутовий елемент і світлові рішення.

Плюси – шафи здатні відсуватися, легкий демонтаж і монтаж в новому місці.


Основні види шаф-купе: їх особливості та переваги

Вбудована шафа-купе

Це стаціонарна конструкція, межами якої є безпосередньо стіни, підлога та стеля приміщення. Представляє собою розсувні двері за розташованими в середині полиці та шухляди для речей.

Вбудовані шафи-купе мають переваги, серед яких:
• максимально ефективне використання всього корисного об’єму;
• можливість розміщення вбудованої конструкції в будь-якому куточку та приховати наявні комунікації;
• втілення будь-яких дизайнерських ідей в інтер’єрі;
• бюджетна ціна.

Недоліки вбудованих шаф-купе:
• відсутність можливості змістити або переставити таку шафу.

Стандартна корпусна шафа-купе

Це типова конструкція, що є достойною заміною розпашних шаф. Вона складається з 4 панелей, задньої стінки та розсувних дверей. Такий вид шафи-купе розташовується уздовж стіни або в будь-якому іншому місці, передбаченому дизайном з метою зонування приміщення.
Переваги корпусної шафи-купе:
 можливість складання шафи власними руками;
• можливість переміщення конструкції у приміщенні;
• можливість перевезення в зібраному, або частково зібраному, вигляді під час переїзду.

Недоліки корпусної шафи-купе
• вимушене скорочення корисного обсягу, що обумовлено особливостями конструкції.

Модульна шафа-купе

Характерним для цього виду конструкції є органічне поєднання декількох автономних модулів, стилізованих під єдиний дизайн. Окремі елементи поєднуються в найбільш ергономічній конфігурації, надаючи інтер'єру оригінальність та стильність. При цьому зберігається можливість зміни загальної архітектури модульного набору. Переваги модульної шафи-купе:
• особливість конструкції дозволяє максимально задіяти площу від стелі до підлоги;
• модульна конструкція надає можливість застосування витончених доповнень у вигляді різних подіумів, відкритих поличок та інших функціональних рішень, ефектно доповнених підсвічуванням;
• варіативність доповнення конструкції антресолями та нішами.

Напіввбудована шафа-купе

На відміну від вбудованої конструкції, така шафа-купе немає однієї або декількох опорних деталей: наприклад, бічний та задньої стінки, тому монтується в кут уздовж стіни без можливості подальшої перестановки.

Кутова шафа-купе

Така конструкція є ідеальним варіантом ефективно задіяти корисну площу кута будь-якого приміщення, особливо в випадках, коли інші меблі там встановити досить важко або неможливо.

Радіусна шафа-купе

Популярна конструкція з радіусним фасадом, яка привертає увагу завдяки своєї оригінальності та практичності. Эдиний нюанс - їх дорога вартість, завдяки складності виготовленню фасадів.Опції наповнення

При виготовленні шафи купе на замовлення можна спланувати наповнення корпусу, таким чином, щоб зробити його максимального функціональним.

Використувуючи різноманітні опціі можна організувати простір таким чином, щоб кожна річ була під рукою.

Виготовлення шафи

Для того, щоб все було максимально чітко і всі сторони були задоволені, ми пропонуємо зробити такі кроки:

- Зробити заміри шафи і оглянути приміщення де буде відбуватись монтаж.

- Зробити креслення і погодити внутрішне наповнення

- Обговорити колір корпусу шафи, кількість фасадів і іх тип (лакобель, фотодрук, ДСП, дзеркало і тд.)

- Зробити фінальний прорахунок з урахуванням всіх нюансів

‎Замовити прорахунок


Наші переваги

Адекватні ціни

Ми завжди стараємось прорахувати вартість виробів з максимальною оптимізацією і без зайвих витрат. Ми не економимо на матеріалах, і робимо якісні меблі по розумним цінам.

Досвід роботи

Наша компанія вже більше 7 років займається продажом і виготовленням меблів. Беремо складні і великі обьєкти. Всі майстри з досвідом роботи від 10 і більше років.

Відповідальність

Ми не гаражники, які беруть аванс у клієнта в квартирі під розписку на листочку з блокнота, і потім тянуть з виготовленням меблів місяцями. Ми дотримуємось термінів, в нас є виставочний зал і виробничий цех.

Новини:
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Вітаємо з  днем Святої Трійці

Вітаємо з днем Святої Трійці

Дата: 15.06.2019
Блог:

Як вибрати шафу-купе?

Шафа у вітальні

Розсувна шафа, функціональний предмет меблів для кухні


Всі статті