loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Довідка для покупців

Доброго дня! Вітаємо Вас на сторінках нашого каталогу. Наш сайт працює з 2012 року, і ми постійно його вдосконалюємо, для того щоб клієнтам було зручніше і легше обирати шафи купе, планувати їх наповнення і зовнішній вигляд.

Наша компанія знаходиться у Львові, для мешканців нашого міста в нас як завжди найкращі умови з доставки,заносу і монтажу меблів. Для мешканців Західної України ми пропонуємо вигідні умови доставки нашим власним транспортом, або Новою Поштою.

Стосовно шаф представлених в нашому каталозі – всі шафи поділені по розміру, за основний розмір ми брали ширину шафи купе, отже на початку вибору шафи Вам потрібно визначитись з цим параметром.

Шафи представлені в каталозі це фабричні вироби – вони мають свої переваги і свої недоліки, давайте обговоримо це детально

Переваги і недоліки фабричних шаф

Переваги Недоліки
Доступна ціна Стандартне наповнення
Великий вибір фасадів Обмежені кольори ДСП плити
Швидкий термін виготовлення --
Можливість зміни розмірів --

Тепер детальніше про кожен пункт – доступна ціна формується за рахунок оптимізації виробництва і великим обсягам виготовлення продукції (тому і обмеженість вибору кольорів ДСП, фабрика підтримує тільки ходові кольори). Швидкий термін виготовлення доступний за рахунок сучасного обладнання – для прикладу за день один цех випускає біля 100 шаф купе, цю кількість звичайний майстер, який робить шафи під замовлення може не зробити і за все життя).

Вибір фасадів – тут все обмежується Вашою фантазією і фінансами, які ви бажаєте витрати) На даний момент двері шафи купе можна робити з різноманітних матеріалів і створювати з них різноманітні комбінації – на сторінках нашого сайту ми викладаємо максимально багато цікавих прикладів.

Розміри фабричної шафи можна змінювати, розрахунок дуже простий :

  • Ширина шафи – для прикладу візьмемо стандартний розмір 180см – якщо Вам потрібно щоб цю шафу виготовили в розмір 178см , або 182см то до загальної ціні слід додавати 5% за переробку


  • Висота шафи – стандартна висота 240см, або 210см – при бажанні можна збільшити висоту до 270см, вартість зміни висоти +10% від загальної ціни шафи, тобто рахуємо шафу висотою 216см, або наприклад 268см – по ціні +10% від ціни каталогу.

 

  • Глибина шафи – стандартна глибина шаф 60см і 45см, при зміні глибини в цих розмірах (наприклад 40см, 55см) доплата за переробку становить 5%. При збільшенні глибини від 60см до 80см доплата за переробку 30% (наприклад глибина 68см,75см,80см)

 

Пройдемось по недолікам шаф купе – стандартне наповнення корпусів – так на фабриці були розроблені різні варіанти корпусів і в 90% ці схеми підходять під потреби покупців, в наповненні шаф купе не можливо міняти вертикальні перегородки, а в горизонтальній плоскості можна забирати/додавати полиці, штанги для одягу, шухлядки. Тобто при бажанні можна переробити і фабричний корпус під свої потреби)

Стандартні кольори ДСП плит – на даний момент доступні кольори: білий, металік, дуб молочний, дуб сонома, вільха, горіх, венге магія – загально 7 варіантів. Чому всього сім кольорів – тому що закупка плити на виробництво відбувається дуже великими партіями (тому відповідно і ціна на матеріал не висока), і при великих обсягах виробництва дуже складно підтримувати велику гамму кольорів.

Одже ми розібрались з властивостями фабричних шаф купе, в тому випадку, якщо вам не підходять стандартні схеми корпусів і стандартні кольори плити і є специфічні вимоги до виготовлення шафи, ми пропонуємо виготовлення меблів під замовлення – це звичайно дорожче, але дає змогу ідеально вписати вироби в приміщення і інтер’єр (наприклад використання вбудованих шаф, або шаф під стелю з нахилом, на балкон і тд.)

Звертайтесь до нас за номером телефона 0973315373, або скидайте креслення і інформацію на вайбер і ми будемо раді допомогти і надати консультацію.