Довідка

Для полегшення процесу вибору і замовлення шафи купе хотілось би надати декілька порад. Спершу обговоримо варіанти корпусів шаф купе і можливості змін їх розмірів:

Почніть вибір шафи с заміру місця де вона буде стояти. Головний критерій вибору це - ширина (довжина) шафи, від цього буде залежити кількість фасадів і наповнення шафи. Ознайомитись з доступними варіантами наповнення можна в цьому розділі

Стандартні розміри висоти і глибини наступні - глибина 60см (цей варіант замовляють 90% клієнтів), або 45см (використовують для вузьких коридорів) Висота - 240см (самий популярний варіант), або 210 (варіант для низьких стель).

Зміна фабричних розмірів можлива і часто практикується. Порядок зміни ціні від зміни розмірів наступний - при збільшенні висоти вище 240см і до 270м ціна +10%. При збільшенні глибини більше ніж 60см і до 90см ціна + 30%. При зміні ширини шафи (наприклад з 140см на 145см) + 5%. Відсотки додаються до загальноі вартості шафи купе.


Переходимо до фасадів. Тут варіацій значно більше.

Самий простий, доступний і функціональний варіант - це фасади ДСП - вони відмінно виглядають і доступно досить багато різноманітних комбінацій с дзеркалами і художнім матуванням.

Слідуючий по популярності варіант - це дзеркала і дзеркала з нанесенням художнього матування. Для вибору є багато різноманітних малюнків, вони поділяються на категорії відносно кількості дверей шафи. Переглянути варіанти малюнків на один фасад, на два фасада, на три фасада, на чотири фасада.