Про нас

Доброго дня!

Давайте познайомимось :)

Наша компанія працює в меблевій сфері з 2011 року, ми займаємось не тільки продажами шаф купе, але і інших корпусних меблів самих відомих українських і польських виробників.

Маючи великий досвід в продажі меблів і хороші відносини з потужними фабриками ми завжди готові запропонувати великий вибір цікавих пропозицій по самим найкращим цінам.

Що стосується шаф купе – то ми співпрацюємо з київським виробником – фабрикою Мебель Стар. Це сучасне і потужне виробництво, яке випускає щодня більше 200 шаф купе.

Оптимізований робочий процес і гуртові закупки матеріалів надають можливість запропонувати привабливу ціну і виготовити шафу в короткі терміни.

На даний момент термін виконання замовлення складає 2 тиждня.

Якість шаф дуже хороша, використовується плита Кроно Україна 16мм з кромкою 2мм ПЦВ і розсувні механізми Браун. Шафи потавляються в фабричній упаковці, з інструкцією і всією потрібною фурнітурою для проведення самостійного монтажу.

Гарантію на всі шафи виробник надає 12 місяців. Ми працюємо з фабрикою Мебель Стар вже більше 5 років і наші шафи радують клієнтів весь цей час J