Зручна шафа для передпокою

29.06.2020
Зручна шафа для передпокою

Шафа для передпокою дозволяє навести порядок у цій кімнаті. При виборі конструкції слід враховувати її параметри, щоб вони повністю збігалися з габаритами виділеного простору. Для цього попередньо роблять точні виміри.

Передпокій, це одне з тих приміщень у будинку, яке повинно бути оформлено функціонально. Вибираючи шафу для передпокою, перш за все, необхідно звернути увагу на розміри приміщення і обрані нами меблі, а також вибрати тип дверей  для шафи, які підходять для нашої вітальні краще всього. Шафа повинна бути просторою, добре організованою і структурованою так, щоб якомога краще використовувати кожен доступний сантиметр, а який предмет меблів зробить це краще, ніж шафа в розмір, ідеально пристосована до форми і розмірам приміщення.

Найпопулярніше рішення на сьогоднішній день, шафа-купе, яка закриває одну зі стін у передпокої. Це відмінний варіант для невеликих приміщень, коли кожен метр на рахунку, використання шафи-купе з розсувними дверима дозволить помітно заощадити простір, а великі обсяги всередині допоможуть розмістити окремо одяг, взуття, головні убори і аксесуари.

Стандартна шафа для передпокою, має глибину 60 сантиметрів. Є невеликі шафи для установки, глибиною 40 сантиметрів. В таких моделях одяг висить на висувній ручці, паралельно задній частині меблів. Вбудовані кутові шафи в передпокої повністю вирішують проблему місця для верхнього одягу і взуття. Ці меблі настільки місткі і ергономічні, що ваша прихожа неодмінно буде виглядати просторою і акуратною.

Рекомендуємо також шафи з висувною системою карго, їх плюсом є те, що одразу ми бачимо весь вміст шафи, що дозволяє заощадити багато часу, особливо у випадку, коли ми шукаємо конкретну річ. Це забезпечить простоту підтримки порядку всередині шафи. У маленьких передпокоях  ідеально підходять скляні фасади, дзеркальні або виконані з яскравих лакованих плит.