Як вибрати шафу для дитячої кімнати?

Дата: 12.08.2019
Як вибрати шафу для дитячої кімнати?

Ідеальна дитяча кімната повинна бути затишною, безпечною, функціональною і просторою. Вона повинна задовольняти очікування як батьків, так і дітей. Декор і оформлення дитячої кімнати повинні адаптуватися до віку дитини, його інтересам і особистості. У кожній дитячій кімнаті дуже важливий гардероб, правильно підготовлене місце для зберігання речей.

Вибір шафи для кімнати, досить складне завдання. Однак на це варто витратити деякий час, адже відповідні меблі прослужать роками. Розмір меблів повинен відповідати розміру кімнати, занадто велика шафа може пригнічувати, занадто маленька загубиться в дизайні інтер'єру. Колір шафи повинен відповідати іншим кольорам, присутнім в дизайні.

Матеріал, з якого виготовлена шафа, може вплинути на її довговічність. Модель з дерева, буде служити довше. ДСП, є найпоширенішим варіантом. Плити ДСП можуть мати різні відтінки і фактури, що дозволяє поєднувати їх з безліччю декоративних елементів, а також підбирати оптимальний варіант для будь-якого інтер'єру. МДФ, другий за популярністю матеріал для виготовлення шаф-купе. Володіє набагато більшою міцністю і високою якістю.

Вбудовані шафи останнім часом дуже популярні. Добре підійдуть також в дитячій кімнаті. Безсумнівною перевагою меблів є велика місткість. При купівлі меблів обов'язково враховуйте вік дитини, адже в різному віці у дітей різні потреби, і батьки повинні бути готові до них.

Шафа-купе в дитячій кімнаті допоможе  дітям навчитися складати особисті речі і підтримувати порядок без особливих зусиль. Ці меблі відрізняються безпекою, ергономічністю, місткістю і функціональністю. Вибираючи шафу-купе в дитячу кімнату, ви можете бути впевнені, що вона не займе багато місця, при цьому в ній поміститься маса дитячих речей.