Приймаємо замовлення онлайн детальніше..

Як вибрати шафу для передпокою?

Як вибрати шафу  для передпокою?
Дата: 04.04.2020

Неможливо уявити передпокій без шафи. Адже передпокій, це досить обмежений простір і тут естетичність і функціональність повинні бути ідеально збалансовані.

Безсумнівно, кращим варіантом є шафа-купе для передпокою, яка дозволяє використовувати будь-який простір. Справа в тому, що часто в передпокоях є різні поглиблення, ніші, які залишаються порожніми. Завдяки цьому не виникає ситуації, у якій залишається багато вільного місця, в якому нічого  не зберігається. Звичайно, використання будь-якого вільного простору, це особливо важливо в невеликих квартирах, де простір особливо цінний.

Шафа-купе, повністю закриває одну зі стін, це одне з найпопулярніших і затребуваних рішень. Тут передбачаються ергономічні розсувні двері, що дозволяють  вписати таку містку систему зберігання навіть у невелике приміщення. Шафи-купе популярні і внаслідок своєї універсальності. Ви можете вибрати виріб в меблевому салоні або ж замовити індивідуальне виготовлення за власним кресленням.

Шафи-купе  популярні не без причини. Справа в тому, що шафа-купе займе рівно стільки ж місця, коли вона закрита і відкрита. Двері шафи-купе, які мають дзеркальну поверхню, візуально збільшують площу приміщення.

Варто відзначити, що шафа в невеликому передпокої може бути універсальним предметом меблів, який виконує різні ролі. По-перше, там можна зберігати верхній одяг, такі як куртки або пальто. Однак це також дуже гарне місце для взуття та для одягу, які в передпокої залишають гості. Шафа-купе для передпокою насправді, може замінити вішалку. Взагалі, якщо цей предмет меблів присутній  в невеликому передпокої і функціонально підібраний, тоді в принципі, можна відмовитися від будь-яких інших предметів меблів.

Важливо підібрати відповідний колір шафи в передпокої. Він повинен добре поєднуватися з підлогою, стінами і всіма іншими елементами інтер'єру передпокою. Для виготовлення й установки шафи-купе не потрібно дотримуватися суворих правил щодо бічних, верхніх і нижніх панелей. Їх можуть замінити стіни або фальш-панелі, а також підлога і стеля.

Новини:
Формат роботи на каранині

Формат роботи на каранині

Дата: 14.04.2020
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Блог:

Шафа для дитячої кімнати

Шафа для передпокою

Вибираємо шафу-купе для дитячої кімнати


Всі статті