loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Вибираємо шафу для дитячої кімнати?

Вибираємо шафу для дитячої кімнати?

Оформлення дитячої кімнати з одного боку дуже приємно, а з іншого трохи напружує. Батьки часто побоюються, що їх вибір не дуже точно визначає дитяче уявлення про власну кімнату. Одним з найважливіших предметів меблів в даному випадку є шафа для дитячої кімнати.

Шафа для дитячої кімнати повинна бути, по-перше, функціональна, повинна "рости" разом з дитиною. Дотримання всіх цих вимог зробить кімнату дитини хорошою інвестицією, яка не втратить актуальності протягом багатьох років.  Сміливо можна констатувати, що шафа для дитячої кімнати є самим функціональним предметом меблів незалежно від віку дитини.

Шафа сприятиме підтримці порядку в кімнаті молодої людини і відповідним чином заповнює простір, роблячи його затишним місцем, призначеним для розваги, навчання і відпочинку. Практична шафа для дитячої кімнати, це універсальний предмет меблів на довгі роки.

Варто зробити ставку на універсальний предмет меблів з простим дизайном, така  шафа прослужить дитині довше. У дитячих приміщеннях також непогано виглядають шафи-купе в сучасному стилі.  Шафа для дитячої кімнати також може бути оснащена дзеркалом. Це корисний елемент, особливо на більш пізніх етапах дорослішання. Для дитячої кімнати виберіть шафа міцну, стійку до будь-яких механічних травм. Полиці і ящики повинні бути забезпечені спеціальними замками, щоб переконатися, що вони не випадають. Ще однією перевагою дитячих меблів є практичне пристосування їх до потреб дитини. Жердини на вішалки для одягу, полиці і ящики повинні бути розташовані на такій висоті, щоб діти могли самостійно використовувати свої речі.

Крім практичних переваг шафи, дуже важливо, щоб вона добре виглядала в дитячій кімнаті. Шафа не повинна бути занадто темною, тому що може пригнічувати невелике приміщення. У дитячій кімнаті добре виглядають меблі з натурального дерева.

10.01.2020