Вибираємо шафку для взуття

Дата: 25.04.2019
Вибираємо шафку для взуття

Передпокій, це візитна картка квартири, тому в ній має правити закон і порядок. Шафи для взуття в маленькому передпокої допоможуть нам привести в порядок взуття в будинку і при цьому можуть чудово прикрасити передпокій. На ринку широкий вибір шаф для взуття, кожен знайде щось для себе. Можна підібрати меблі практично для будь-якої концепції інтер'єру передпокою, в залежності від розстановки меблів, колірної гами або стилю.

Звичайно, в разі невеликого передпокою слід уникати меблів великих габаритів.  Краще вибрати підвісну шафку для взуття. Надає інтер'єру легкості, додаткова перевага: стільниця підвісних шаф буде служити нам, як зручне місце для розміщення ключів від автомобіля або сумки!

Дуже важливе правило: меблі для невеликих приміщень повинні бути максимально практичними, а краще, якщо виконують кілька функцій одночасно. Таку роль можуть грати шафи для взуття з сидінням. Не втрачаючи дорогоцінного місця, ми купуємо меблі два в одному.  Не менш функціональними є шафи для взуття з функцією комода. Відмінним варіантом є також шафка для взуття з дзеркалом, так вдається домогтися максимальної функціональності в поєднанні з економією місця.

Не забувайте також, що взуттєва шафа, це предмет меблів, який щодня інтенсивно експлуатується.  Невеликі передпокої вимагають рішень, створених спеціально для задоволення їх потреб, тому варто пошукати відповідні меблі. Вони дозволять максимально використовувати кожен сантиметр наявного простору. Ми знайдемо також готові комплекти меблів для передпокою (набори меблів з шафами для взуття), які при економії площі дають більшу функціональність, а також стилістичну цілісність.