loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Вибираємо практичну шафу

Вибираємо практичну шафу

Якщо ви цінуєте порядок,  хорошою ідеєю буде придбати велику шафу. В першу чергу при виборі шафи, слід приблизно визначитися з моделлю буде це звичайна шафа або шафа-купе, оснащена розсувними дверима, які дозволяють максимально використовувати простір.

При виборі  моделі слід враховувати її практичність і функціональність, більш універсальними стануть вироби  доповнені великими дзеркалами, які не тільки дозволяють збільшити простір кімнати, але і подивитися на себе у повний зріст.

Практичним вибором може бути шафа, оснащена пантографом, це металева конструкція, призначена для поліпшення експлуатаційних характеристик шафи-купе. Вона  забезпечує доставку одягу у верхні відділення меблів в автономному режимі. Виготовлена на замовлення шафа-купе може підійти  в будь-яке вибране нами місце.

Крім того, проектування меблів з урахуванням ваших потреб, дає можливість компонування  салону з нуля, в тому числі визначення висоти штанг, кількість висувних ящиків, шириною полиць, кріплення для ручок і вставки кошиків на дрібні аксесуари.

Крім згаданої функціональності шафи, не менш важливим є її зовнішній вигляд та адаптація до облаштування інтер'єру квартири. Різноманітність рішень, багата палітра візерунків і кольорів дає нам практично необмежені можливості і дозволяє створити унікальні і оригінальні моделі меблів. Додатковий комфорт і затишок додасть відсік з відкритими полицями, на яких вміститься телевізор, музичний центр, сімейні знімки і сувеніри.

Фасади наших шаф можуть прикрашати дзеркала, натуральний шпон, а також будь-яка графіка на склі. Їх вибір залежить в основному від дизайну нашого інтер'єру. Ми самі вирішуємо, з якого матеріалу буде виготовлена наш шафа, які будуть доповнення та аксесуари. Саме завдяки практично необмеженим можливостям для проектування шаф-купе, ми можемо стати власником єдиного в своєму роді предмета меблів.

04.10.2020