Вибираємо кухонні шафи

Незалежно від того, чи вирішите ви купити меблі для кімнати, кухні або передпокою, покупка меблів, це інвестиція як мінімум на кілька років. Тому не варто економити на предметах інтер'єру, а слід ретельно продумати їхній стиль, габарити та функціональні рішення.

Вибираючи кухонні шафи, почніть із вимірювання доступного місця для ваших шаф. Зверніть увагу не тільки на вільний простір, а й на габарити іншого обладнання, до якого ви хочете підігнати їх. На жаль, готові набори кухонних меблів на багатьох кухнях не підійдуть, і все через незвичайні габарити приміщення. У таких випадках відмінно підійдуть кухні на замовлення, адаптовані до індивідуальних потреб клієнтів та наявного простору.

Важливу роль у кухонних шафах відіграватиме і матеріал, з якого вони виготовлені. Багато людей цінують натуральне дерево, проте на ринку є і дешевші альтернативи, такі як меблі з ДСП або МДФ, покриті лаком, ламінатом, фольгою або шпоном.

Хорошим рішенням, особливо в невеликих інтер'єрах, може стати вибір шаф зі скляними фасадами, які оптично збільшуватимуть простір. Ще одна дилема, вибрати лаковані чи матові фасади. На матових поверхнях не залишається видимих ​​відбитків пальців, як на лакованих фасадах. Глянцеві кухонні меблі, навпаки, оптично  збільшують простір.

Щоб максимально ефективно використовувати площу маленької кухні, іноді розумно задіяти непопулярні стіни, з віконним та дверним отвором. Розмістити невеликі шафки чи полиці можна навіть над вікном.

При виборі кухонних шаф не слід керуватися лише модою. Це швидко минає, а шафи залишаються  на довгі роки.  Вибирайте щось позачасове та бажано в класичних тонах, якщо ви хочете підкреслити свою індивідуальність на кухні, ви можете зупинити свій вибір на незвичайних аксесуарах сміливих тонів або надати інтенсивного кольору однієї зі стін. Для сучасних мінімалістичних інтер'єрів найкраще підійдуть білі кухонні шафи, а для класичних, теплих, темніших тонів.