Сучасні шафи-купе

Дата: 29.07.2019
Сучасні шафи-купе

Для сучасних інтер'єрів краще підходять вбудовані шафи, фасади яких лаковані і скляні, а для більш традиційних  інтер'єрів ми рекомендуємо шафи за розміром дерев'яні, ротангові, бамбукові або навіть обклеєні шпалерами. Вибирайте практичні, зносостійкі, екологічно чисті матеріали для вашої системи зберігання.

Існують спеціальні програми для дизайну інтер'єру, які дозволять нам перевірити, як обрана нами шафа буде виглядати в інтер'єрі. Вони доступні на сайтах фірм, які конструюють шафи. Якщо ваша шафа вийде досить високою, буде незайвим оснастити іі пантографом, спеціальним механізмом для опускання та піднімання штанги.

Відкрита шафа-купе стане виразним елементом інтер'єру і його прикрасою. Такий ефект можна досягти завдяки використанню матеріалів, наприклад, лакованих плит, або які відрізняються за кольором від решти інтер'єру. Шафа також може бути вбудована в інтер'єр, щоб  не звертати на себе увагу, наприклад, проектувати фасади в колір стіни.

Таким чином, ми можемо спроектувати шафу, яка ідеально підходить для інтер'єру і речей, які будуть зберігатися. Це дозволить ідеально спроектувати і оснастити інтер'єр шафи необхідною кількістю полиць, ящиків, вішалок на відповідній висоті. Крім того, ми можемо вибрати обробку внутрішньої частини ящиків. Ми також можемо вибрати спеціальні вішалки для штанів, полиці для взуття. Завдяки такому багатому оснащенню салону шафи-купе підійдуть практично в будь-якому приміщенні будинку. Ваш правильний вибір буде дарувати масу радості і позитивних емоцій  надовгий час. Адже ви вибираєте не просто меблі, а своєрідне сховище  для всього найнеобхіднішого.