Шафа-купе

29.05.2023
Шафа-купе

Варто наголосити, що рішення про купівлю шафи-купе має бути нами добре продумане, адже це, безперечно, купівля на довгі роки. Тому  добре врахувати кілька аспектів, у тому числі розмір кімнати, де буде розміщена шафа.

Варто відзначити, що в невеликих інтер'єрах ідеально підійдуть шафи-купе, а у великих кімнатах, шафи, що відкриваються. На даний момент абсолютним хітом у дизайні інтер'єру є шафи-купе з розсувними дверима. Основною перевагою цього типу розсувного механізму є те, що при відкриванні дверей не потрібно зайвого місця в кімнаті, тому що стулки від'їжджають убік.

Донедавна основним призначенням цього виду меблів було створення ніші, але сьогодні система розсувних дверей встановлюється і в традиційних шафах, що окремо стоять. Це відмінне рішення, що позитивно позначається на зручному безшумному відкритті і закритті шафи.

Завдяки легкій конструкції, системи шафи-купе  найчастіше вибирають для невеликих або вузьких приміщень, завдяки чому вони забезпечать оптимальну економію простору та зручність використання. Двері шафи-купе дозволяють максимально використовувати наявний простір навіть у нестандартних нішах. Шафи-купе також є універсальними. Ними можна обставити будь-яку кімнату, спальню, вітальню, хол, а також дитячу та молодіжну кімнати.

Особливо зручне використання шафи-купе  буде в передпокої, де відкривання і закривання дверцят шафи не заважатиме проходу вузьким коридором і надяганням і зняттям верхнього одягу. Ще однією перевагою шаф-купе є також їхня естетичність.

Різні фасади дозволяють створити оригінальний візуальний ефект. Серед доступних фасадів шаф покупці можуть обрати моделі з ламінатом або фотошпалери. Цікавою ідеєю є також поєднання двох та більше матеріалів,також популярні шафи-купе із дзеркальним фасадом, що оптично збільшить кімнату.