loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Шафа-купе

Шафи-купе, безперечний хіт в оформленні інтер'єру. Економія місця, підвищена ергономічність і краще використання простору, це ще не все! Шафи-купе, також дуже естетичні і приваблюють своїм оригінальним зовнішнім виглядом.

Як правило, шафи-купе встановлюють в спальнях і вітальнях, де вони виконують функцію гардеробу. Так само ви зможете функціонально облаштувати нішу в кімнаті і створити простір для зберігання одягу, документів і різних предметів. У шафі в коридорі можна розмістити також речі, такі як пилосос або прасувальна дошка, на які не вистачає місця в невеликих квартирах. Якщо потрібно ще більше місця для зберігання, ви можете спробувати поставити шафу у вітальні.

На ринку є безліч колірних варіацій, є з чого вибирати! Шафа-купе у вітальні? Чому б і ні! Вибираючи шафу для вітальні, варто звернути увагу на деякі моменти: розміри даної моделі, колір, функціональність і загальну естетику. Якщо вам потрібно багато місця на одяг, взуття, домашній текстиль,  вибирайте шафи глибиною більше 60 см і шириною близько 200 см.

Варто звернути увагу на деякі моменти: розміри моделі, стиль, колір, тип матеріалу і функціональність. Якщо вам потрібно багато місця на одяг, взуття, домашній текстиль, давайте вибирати велику шафу. У магазині можна знайти дизайнерські шафи-купе, які виправдовують себе в сучасних інтер'єрах, натхнених стилем мінімалізму, гламур. Шафа-купе підкреслить характер інтер'єру, але це лише одна з  її  численних переваг. Цей предмет меблів виконує функцію гардеробу. У вітальні в маленькій квартирі велика шафа-купе буде  альтернативою для кілька менших моделей меблів. Якщо приміщення велике, шафа може мати висоту до стелі. Завдяки цьому використовується повністю доступний простір для зберігання.

02.09.2020