Шафа-купе

Дата: 11.05.2019
Шафа-купе

Шафа за розміром повинна бути добре спроектована, тоді вона буде функціональною. Раціональне облаштування ніш на шафи-купе для передпокою або спальні, полегшать підтримку порядку. Шафи купе на замовлення можна зробити по-різному.

Шафа-купе, є забудовою ніш і фрагментів стін, утворює площину від підлоги до стелі, дозволяє максимально використовувати простір квартири. Шафа на замовлення, особливо корисна в невеликих приміщеннях , це звільняє простір від інших меблів, необхідних для зберігання одягу, що дозволяє демонструвати декоративне обладнання.

Якщо вам цікаво, як спроектувати шафу, спочатку ретельно виміряйте, скільки місця вам потрібно для зберігання. Краще всього, якщо глибина шафи становить 60 см, а ширина від 50 до 100 см. Але пам'ятайте, що чим довше полиці в шафі, тим більше їх сприйнятливість до деформації. Мінімальна глибина простору для одягу 55 см, хоча сам вішалка має розмір 42-46 см.

Невелика шафа може поміститися в кожній кімнаті. Вбудована шафа, це спосіб благоустрою незвичайних  куточків. Шафа може стояти в ніші, під стіною, в кутку.  Складіть список потреб. Скільки людей буде тримати одяг в шафі? Скільки місця потрібно на одяг для дорослих і для дітей. Не забудьте про нижню білизну, яка повинна мати окреме місце. Від потреб користувачів залежить тип обладнання шафи і гардеробу. Добре продумана шафа-купе, полегшить життя і заощадить час.

Правильно встановлена шафа-купе в передпокої може поліпшити пропорції приміщення. Якщо ми робимо ремонт і міняємо розташування перегородок і дверних прорізів, їх варто так розпланувати, щоб заощадити місце для шафи. Іноді досить змінити положення вхідних дверей на десяток сантиметрів, щоб отримати можливість вставити зручну шафу.