Шафа-купе для передпокою

05.09.2023
Шафа-купе для передпокою

Кожен, хто планує облаштувати передпокій, ставить питання, як спланувати інтер'єр шафи-купе так, щоб він відповідав усім її потребам, вміщував речі, які потрібно приховати, і відповідав дизайну інтер'єру.

Як ми знаємо з досвіду, шафа-купе в передпокій, це предмет меблів, який може мати багато функцій та завдань. Шафа-купе повинна візуально відповідати облаштуванню інтер'єру, в якому вона  стоятиме. Предмет меблів повинен подобатися та бути цілісним елементом у облаштуванні всієї кімнати. Наприклад кутова шафа, має місткість і ергономічний простір, тому компактний передпокій візуально виглядає просторіше.

Якщо шафа-купе  виготовлена на замовлення, тоді взагалі не повинна стати проблемою.Вибір відповідного матеріалу та кольору з широкого спектру доступних рішень дає безліч можливостей кожному. Ви можете легко підібрати свій гардероб до класичного, індустріального чи скандинавського стилю. Проте гардероб, це не лише візуальна сторона. Варто добре подумати, як спланувати інтер'єр вбудованої або окремої шафи-купе з урахуванням ваших уподобань і потреб. 

Адже річ у тому, що предмет меблів має бути не лише красивим, а насамперед функціональним. Шафа у передпокої ідеальний вибір. Однак не кожна шафа для цього підходить. Це пов'язано з розташуванням полиць, висотою штанг, відсутніми чи зайвими ящиками, які дозволяють вдало облаштувати внутрішній простір шафи.

Залежно від планування передпокою,  освітлення, розміру та кольору інтер'єру правильно підберіть фасади, щоб шафа-купе виглядала цікаво і прикрашала приміщення зовні. Визначтеся, які мають бути двері,  краще, щоб шафа-купе не ускладнювала повсякденне спілкування. Оскільки в передпокої стоїть шафа, подумайте про вибір дверей із дзеркалом.

Ви можете використовувати їх на одній або обох дверях. Дзеркала висвітлюють та оптично освітлюють інтер'єр, а ще вони дуже практичні. Кому не подобається глянути на свій зовнішній вигляд перед виходом із дому? Що стосується освітлення інтер'єру, то в дверцятах гардеробу також добре підійдуть світлі скляні або дерев'яні декори. Щоб урізноманітнити фасад, можна також комбінувати ці матеріали, зберігаючи пропорції та цікаве візуальне оформлення.