Шафа для вітальні

Дата: 08.07.2019
Шафа для вітальні

Шафа, один з найважливіших предметів меблів в нашій квартирі. Даний предмет меблів  можна розмістити практично в будь-якому інтер'єрі, як в гардеробі, так і в спальні або в передпокої і навіть у вітальні. Однак все частіше, шафа знаходиться саме у вітальні.

Хоча вітальня не найкраще місце для зберігання одягу, однак, шафа-купе часто є необхідністю. Шафа у вітальні може стати сучасною альтернативою старомодним комодам. Ринок пропонує широкий вибір шаф, що відповідають будь-якому інтер'єру, як маленькому, так і великому, класичному і сучасному, дивуючи при цьому багатою палітрою кольорів, форм або візерунків. Серед них можна знайти шафи зі скляними фасадами (підходять для сучасних інтер'єрів) або з дерев'яними фасадами (підходять для класичних інтер'єрів).

Звичайно купуючи шафи у вітальню, варто не забувати про поєднання її з дизайном кімнати та іншими меблями. 

Вітальня являє собою основне і презентабельне приміщення нашої квартири. Це місце, де ми відпочиваємо і приймаємо гостей, шафа-купе, повинна відповідати дизайну кімнати і іншим меблям. При виборі меблів оцініть ширину розсувних дверних стулок шафи, пам'ятайте, що найкраще, якщо вони перевищують 100-120 см, інакше користуватися шафою буде незручно.

Кращим рішенням буде вибір шафи з розсувними дверима. Тоді така шафа буде являти собою єдину площину, відмінно впишеться в решту аранжування інтер'єру.  У вітальні шафа купе з дзеркалом буде виконувати функцію стіни, за рахунок чого вона буде здаватися більш просторою. За оформленням можна використовувати дзеркало з фацетом, бронзове декорування, чорний колір рам, комбіновані декори. У свою чергу, саме дзеркало може стати відмінним декоративним елементом.