Шафа для спальні

Дата: 11.07.2019
Шафа для спальні

Шафа для спальні повинна бути стильною і сучасною, також відповідати розміру спальні. Цікавий варіант, вбудовані шафи-ніші, виготовлені на замовлення, іноді вони стають оптимальним варіантом по зберіганню речей.

Шафа в спальні відіграє особливу роль. Вона є предметом меблів, який повинен розмістити наш гардероб, ставши елегантним доповненням нашого інтер'єру. Велика шафа для спальні може виявитися кращим варіантом, ніж кілька окремих шаф в різних приміщеннях, тому що, всупереч розхожій думці, дозволить нам економити місце.

Безперечною перевагою місткого гардеробу у спальні також є сортування одягу в одному місці, а це означає, що ми більше ніколи не будемо бігати від шафи до шафи в пошуках улюбленої блузки. В сучасній  шафі, одяг не мнеться, будь-який предмет легко дістати і повісити на місце.

Вибір відповідної шафи для спальні, дуже важливе питання, тому що не кожен тип  меблів буде працювати в певній кімнаті. Насамперед, необхідно звернути увагу на розміри шафи, спальні, оптимальним варіантом є моделі з двома дверима і шириною від 1 м до 1,6 м. Оптимальна відстань між полицями в шафі становить 30 сантиметрів, а їх довжина 90 сантиметрів. На короткий одяг, потрібно виділити простір висотою 100-135 см, а на довгий 150-180 сантиметрів.

Стандартна висота сучасної шафи-купе вважається висота від 2,2 м до 2,4 м. Такі моделі досить місткі і дозволяють мати комфортний доступ до своїх речей. Під стелею, варто встановити велику полицю (може займати всю ширину шафи). Стане в нагоді вам для зберігання валіз, рюкзаків та інших предметів.

Шафи для спальні кутові, виключно місткі і ергономічні. Рекомендуємо поєднувати світле дерево корпусу з кольоровим або прозорим фасадом. Для сучасних шаф виробники вибирають нейтральний колір внутрішнього наповнення. Він не залежить від того, як виглядає шафа зовні, і завжди однаковий. Зверніть увагу на відповідність відтінку кромки і поверхні ДСП.