Шафа для дитячої кімнати

16.05.2023
Шафа для дитячої кімнати

Дитяча кімната має бути оформлена у приємній та теплій атмосфері. Меблі в дитячій кімнаті повинні бути ергономічними. На що варто звернути увагу при покупці меблів для дитячої кімнати, звичайно ж, на її безпеку. І неважливо, це шафа, письмовий стіл, ліжко. Усі вони мають бути досить міцними, пофарбовані нетоксичними фарбами.

При виборі необхідно враховувати параметри, призначені для дитини. Останнім часом затребувані корпусні меблі з цікавим дизайном фасаду та зручною фурнітурою. Наприклад, наявність доводчика забезпечує автоматичне закривання ящиків та дверей. Специфіка дитячих шаф полягає в тому, що вони одночасно можуть використовуватися для різних речей, і мати відсік для білизни, висувні ящики, відділи для одягу та іграшок, відкриті полиці для зберігання книг.

Містка шафа дозволить зберігати весь дитячий одяг та дрібні речі. Відмінним вибором стане шафа-купе із дерева. Така натуральна модель має антиалергічні та електростатичні властивості, не притягує пил. Шафу  варто підібрати в комплекті з книжковою шафою, комодом та письмовим столом, гармонійно організувавши весь інтер'єр.

Шафу  в дитячій кімнаті слід розташовувати в кутку кімнати або навпроти ліжка. Великі шафи-купе потребують простору, тому ідеальним місцем для них стане довга вільна стіна без вікна чи дверей. Варто пам'ятати, що дитяча шафа має бути правильно закріплена або прикріплена до стіни.

Є три речі, які слід враховувати під час здійснення такої покупки, безпека, функціональність, естетика. Якщо вибраний гардероб відповідає кожному з цих аспектів, ви можете бути впевнені, що це буде найкращий вибір. На щастя, у цій категорії ви знайдете недорогі шафи для дитячої кімнати, які відповідають вищезазначеним критеріям.

Конструкція дитячого гардероба має бути міцною. При виборі шафи не забувайте про естетику. Найкраще, якщо ви оберете модель, яка гармонійно поєднуватиметься зі стінами кімнати.