Шафа або комод , що краще для дитячої кімнати?

Дата: 24.05.2019
Шафа або комод , що краще для дитячої кімнати?

Меблі в дитячій кімнаті повинні вмістити велику кількість іграшок, а також одяг і аксесуари для малюка. Батьки, які влаштовують дитячу кімнату, стикаються з багатьма більш-менш складними рішеннями. Номер малюка повинен бути оформлений відповідно до його смаку, а для цього повинен бути безпечним і функціональним. Найбільш часто обираються  шафи і комоди.

Вибираючи меблі для дитячої кімнати, слід керуватися їх дизайном. Коли дитина досить велика, може визначити, які шафи подобаються їй найбільше, варто взяти до уваги її пропозиції. Серед найбільш популярних рішень, білий дитячий гардероб, який є досить універсальним, який може бути адаптований до смаків кожного малюка. Яким чином це зробити? Фасади білої шафи легко і швидко можна прикрасити наклейками з темою улюбленої казки малюка або за допомогою саморобних прикрас.

Добре,  якщо меблі мають не тільки полиці, бажано з можливістю зміни їх висоти, а також місткі і глибокі ящики. Комоди для дитячої кімнати є кращим варіантом, коли дитина ще маленька і не має багато іграшок та одягу. Цей тип меблів підійде для немовлят, особливо моделі з пеленальним столиком. У ящиках можна заховати як дитячий одяг, так і аксесуари, необхідні для догляду. Коли дитина трохи підросте, варто облаштувати його кімнату функціональною шафою. Комод можна використовувати для зберігання шкарпеток, рукавичок, шапок та інших дрібних деталей дитячого одягу.

Дизайн, один з основних елементів, яким керуються при покупці меблів. Він грає важливу, але не головну роль. У цьому питанні необхідно враховувати побажання дитини. Розмірковуючи над тим, що краще, шафа або комод для дитини, слід враховувати вік дитини, розмір дитячої кімнати, розмір меблів, а також кількість іграшок та одягу. Нерідко виявиться, що потрібна, як шафа, так і комод.