Письмовий стіл для школяра

Дата: 26.11.2018
Письмовий стіл для школяра

Шкільні предмети, це не тільки книги, зошити і ранці. Учням, знадобиться ще пристойний стіл, як правило письмовий, стіл купується ще в 1 класі. Служить стіл протягом усього періоду навчання. Вибір ідеальної моделі не найпростіше рішення.

На ринку представлені різні моделі письмових столів, але фахівці рекомендують звернути увагу на моделі з можливістю регулювання висоти і кута нахилу. Пам'ятайте, що діти щороку ростуть в середньому на 7 см, тому стіл повинен "рости" разом з ними. Для цього виберіть модель, яка має систему регулювання висоти і кута нахилу стільниці. При написанні і читанні варто встановити нахил робочого столу під кутом 16 градусів, це зменшить ризик виникнення різних захворювань хребта, таких як болі в спині, плечах або шиї.

Ергономіка столу додатково впливає на розміщення елементів на стільниці. Подбайте, щоб найбільш часто використовувані дитиною предмети знаходилися в межах досяжності його рук. Кращими моделями столів є ті, чия конструкція дозволяє багато практичних рішень, таких як розширення стільниці або збірка функціональних шаф. Завдяки цьому їх можна адаптувати до індивідуальних потреб кожної дитини.

В даний час багато з учні використовують комп'ютери, принтери або інше офісне обладнання, краще не ставити ці пристрої на стільницю, тому, що таким чином ми забираємо  робочий простір. Набагато кращим варіантом буде розширення меблів за допомогою всіляких надставок, на яких ми поставимо предмети, використовувані дітьми.

Іншим важливим елементом функціонального столу, будуть висувні місткі полиці. Добре, якщо вони містять перегородки, завдяки яким шкільні приладдя завжди будуть на своєму місці. Крім того, знадобляться невеликі органайзери на документи і мобільні контейнери з висувними ящиками.

Важливо, щоб обраний нами стіл сподобався не тільки нашій дитині, але і вписувався в інтер'єр його кімнати. Поєднання цих двох аспектів може бути складним, але ми можемо це виправити. Деякі моделі мають змінні кольорові деталі, завдяки яким легко змінимо їх загальний дизайн. Іншим рішенням є установка візерункових бічних панелей,які додатково є відмінним декоративним елементом. Варто звернути увагу на фактуру меблів. Вибирайте столи виготовлені з матеріалів з тривалим терміном служби, які легко чистяться і стійкі до різного роду забруднень.