Наймодніші кольори для вітальні

Дата: 11.02.2019
Наймодніші кольори для вітальні

Мода змінюється, і кольори, які ще недавно були наймодніші, сьогодні йдуть в небуття. Зміни в колірній гамі інтер'єру є досить тонкими, варто знати останні тенденції, якщо ви застосовуєте найбільш фешенебельну палітру кольорів, без проблем можна вибрати класичні форми та матеріали. Які кольори вибрати для вітальні в 2019 році?

Сміливо можна сказати, що в 2019 році переважають три основні тенденції кольору. Тут знайдеться щось для любителів світлих, пастельних інтер'єрів, так і для шанувальників класики, трохи оновлені, в сучасному варіанті. Цього року, відмовляємося від сірого класичного кольору і яскравих пастельних тонів в романтичному варіанті. Однак те, що вже багато років не змінюється: дерев'яні меблі в природному кольорі, як і раніше є найбільш бажаним доповненням до інтер'єру, незалежно від того, яку колірну гамму стін, підлог і прикраси вибрати. Це відбувається не без причини, адже шляхетне дерево завжди виглядає чудово і підходить до всього!

Популярний колір року в дизайні інтер'єру, це пряний мед, інтригуюче поєднання меду і кориці. Колір неочевидний, небанальний, але неймовірно теплий. Прекрасно поєднується з яскравими бежевими квітами, і аксесуарами чорного і білого кольору. Це колір досить темний, але не настільки домінуючий і переважний, як, наприклад, гіркий шоколад. Він також відмінно доповнює палітру пастелі в цьому році. Модні кольори для вітальні в 2019 році, це всі відтінки нейтральні, приглушені бежеві і світло-коричневі, класична кава з молоком до шоколадного кольору бронзи. Ви можете вибрати один домінуючий відтінок у вітальні, або з'єднати між собою кілька відтінків, жодному з них не визнаючи ролі лідера.

У 2019 році наймодніші кольори, це ті, які є очевидними і балансують на межі двох різних відтінків. Тому, якщо ми вибираємо зелень, це не горох або трава, а пляшковий зелений, смарагдовий або морський колір. Увагу заслуговує також темний графіт, це виняток в палітрі сірого, який в цьому році, втрачає популярність. Колір тенденції не вичерпує тему зміни кольору в дизайні вітальні в 2019 році, колір слід вводити у вигляді кольорових візерунків. Візерункова стіна тон в тон буде відмінним варіантом для вас!