Модульні дивани

Дата: 11.04.2019
Модульні дивани

Модульні дивани є цікавою тенденцією дизайну. Цей тип меблів прекрасно підходить для оформлення вітальні, добре вписується у великих і малих салонах. Серед форм, безумовно, панує простота і мінімалізм, завдяки цьому обстановка вітальні буде сучасною і зручною. Не виходять з моди великі, зручні дивани з м'якими подушками в класичних формах. У дизайн вітальні повертаються великі квадратні пуфи.

Сучасні модульні дивани забезпечують дійсно широкі можливості планування. А це дуже бажано, особливо для тих клієнтів, які хочуть постійно щось змінювати і переставляти. Сьогодні модульні дивани доступні не тільки як окремі предмети меблів, але є дуже цікаві набори.

Що сьогодні управляє меблевою модою? Дуже популярними стають широкі, стабільні сидіння, оббиті найчастіше міцною тканиною або натуральною шкірою.  Доповненням класичного масиву залишаються тонкі металеві ніжки. Якщо мова йде про колірну гаму, у разі, коли ви віддаєте перевагу більш насиченим відтінкам, то вибір варто зупинити на класичних кольорах. Модний сірий колір, який вже багато років не виходить за коло модних інтересів покупців не тільки меблів, але і різноманітних аксесуарів для стильних інтер'єрів.

Ви повинні знати, що зовнішній вигляд дивана залежить від оббивки тканини. Тканина повинна не тільки поєднуватися з оформленням, але і бути максимально практичною і навіть щільною. Це гарантує довговічність самого дивана. Модульні дивани, що складаються з декількох зв'язаних модулів, набирають популярність завдяки широкому використанню дизайну.  За бажанням можна ці модулі  зіставляти, переставляти, з'єднувати і роз'єднувати. Ефекти, одержувані кожен раз унікальні і єдині в своєму роді.