Меблі для передпокою

Меблі для передпокою
Дата: 02.03.2020

Передпокій повинен бути візитною карткою помешкання. При виборі меблів важливо правильно визначитися з її розмірами, що залежить від параметрів самого приміщення. У будь-якому випадку, перш ніж купувати що-небудь, потрібно виміряти всі параметри приміщення, а ще краще накидати невеликий ескіз із зазначенням, де і що буде розташоване.

Основою обладнання функціонального передпокою є шафи. Їх розмір повинен бути адаптований до розмірів салону, але на ринку пропонується настільки широкий асортимент моделей, що кожен без проблем підбере те, що буде відповідати його смакам і очікуванням. У цьому випадку пріоритетом є місця для зберігання. Отже, розташовуючи меблі, необхідно враховувати принцип функціональності, всі предмети ставити так, щоб ними було зручно користуватися.

Шафи можуть мати кілька рівнів високих, вузьких стійок, в яких помістяться куртки і пальто, більш низькі комоди або шафи для взуття, які додатково можуть використовуватися для сидіння. Іноді низькі шафи будуть інтегровані з полицями, завдяки чому ми отримуємо додатковий простір для зберігання. Як правило, виробники пропонують готові комплекти меблів для передпокою, що значно спрощує його оформлення. Комод в передпокої знадобиться нам для зберігання шапок, шарфів, рукавичок, ключів. Вибираємо неглибокі шафи для взуття. При великій кількості домочадців підійдуть високі шафи.

Зараз у продажу широко представлені модульні меблі для передпокоїв, виконаних в єдиному стилі, які можна міняти місцями в залежності від конфігурації конкретного приміщення. Модульні меблі для передпокою поєднують в собі комфортабельність і естетичну привабливість. Вона дозволяє раціонально розпланувати простір, навіть якщо передпокій вузький або має дуже невелику площу. Саме з цих причин такі меблі настільки популярні в останні роки. Повертаючись до модульних систем, відзначимо, що їх перевага в великому асортименті елементів і єдиному дизайні. У комплект може одночасно входити стінка з гачками для одягу, полиця для головних уборів, ніша для взуття, банкетка, шафа, дзеркало і підлогова вішалка. Тобто вибирати є з чого.

Новини:
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Вітаємо з  днем Святої Трійці

Вітаємо з днем Святої Трійці

Дата: 15.06.2019
Блог:

Як вибрати шафу для передпокою?

Зручна шафа для передпокою

Шафа для документів


Всі статті