Кутова шафа

22.08.2023
Кутова шафа

У світі дизайну інтер'єру все більше уваги приділяється правильній організації, що значно полегшує підтримання ладу у квартирі.

Популярні кілька років тому кутові шафи не завжди були практичними меблями. По-перше, вони займали багато місця в кімнаті, натомість пропонувалися дуже глибокі полиці. Сьогоднішні моделі цього типу гардеробу виглядають дещо інакше, а їх конструкція набагато ретельніше продумана з точки зору функціональності, зручності використання, економії місця і в той же час організації, що полегшує підтримку порядку.

Останнім часом великий інтерес викликають зовнішні кутові шафи-купе, як випливає з їхньої назви, вони не монтуються у внутрішньому куті кімнати, а створюють практичну та цікаву на вигляд стіну. Індивідуальний дизайн шаф-купе дозволяє підігнати меблі під розміри конкретної кімнати. Завдяки цьому ви можете впливати на всі елементи дизайну, включаючи розміри шафи, її глибину, кількість полиць усередині, зовнішній вигляд і навіть колір та тип обробки дверей.

Кутові моделі набагато частіше оснащуються розсувними дверима, зовнішній вигляд яких часто цікавим чином надає приміщенню характеру та стилю. Кутові шафи добре працюють у різних приміщеннях, таких як, перш за все, спальні, холи, дитячі кімнати та кабінети. Щоб мати змогу визначитися з ними, потрібен лише вільний куточок у приміщенні придатний для забудови. Варто пам'ятати, що місце для кутової шафи-купе не обов'язково має бути великим. Дизайн шаф розробляється індивідуально, що дозволяє адаптувати їх до наявного простору.

З іншого боку, маючи у своєму розпорядженні просторі кімнати, ви можете дозволити собі встановити дійсно широку шафу, яка  займе більшу частину стіни. Насправді, обмежень на можливі розміри немає. Є тільки рекомендації, що шафа не повинна бути глибшою за 70 см, адже організація таких глибоких полиць може бути складною та незручною.