Гардеробна або вбудована шафа?

Гардеробна або вбудована шафа?
Дата: 04.02.2020

Зручна гардеробна або просторі, правильно розташовані шафи полегшують домочадцям життя і забезпечують порядок в будинку. Хороші місця для шаф або гардеробів, це передпокій і спальня. Це зручний простір для зберігання одягу, яке необхідно в будь-якому будинку.

Підтримувати порядок в шафі або в гардеробній, буде легше тоді, коли вони добре підібрані до індивідуальних потреб власника. Незалежно від того, який одяг і аксесуари ми будемо зберігати, гардеробна повинна бути зручна, практична, функціональна і містка.

Найбільшою перевагою шаф-купе, є можливість спланувати простір так, щоб одяг можна було зберігати зручно і практично.  Це означає, що завдяки розробленому відповідно до наших потреб інтер'єру, ми можемо без проблем знайти, зняти з вішалки будь-який комплект одягу. Відповідь на питання, що краще мати гардероб або шафу-купе, це дуже індивідуально. Залежить в першу чергу від кількості місця, яке у нас є в квартирі.

Вбудовані шафи економлять простір квартири завдяки розсувним дверям-купе і можливості установки практично в будь-якій кімнаті. Вбудована шафа дозволяє на освоєння складних місць в будинках і квартирах, наприклад, ніші в передпокої, скоси на мансарді.  Але також, може бути запланована по всій стіні кімнати, дозволяє підтримувати в квартирі порядок, що в маленьких приміщеннях особливо актуально.

У квартирах з невеликою площею, в яких важко виділити окреме приміщення на гардеробну, варто поставити шафу-купе з розсувними дверима на всю ширину приміщення (від стіни до стіни) від підлоги до стелі. Глибина повинна становити близько 70 см., таке рішення дозволяє максимально використовувати простір.

У великій квартирі або будинку, варто запланувати практичну гардеробну. Це спеціальне приміщення, в якому можна розмістити всі свої речі і взуття. Гардеробні перевершують за розміром будь-які меблі. У таких  приміщеннях можна легко переодягнутися або перевзутися.

 У гардеробній не забувайте про коробки. Ми можемо в них заховати засоби для чищення взуття, щітки для одягу та багато інших предметів, які досі вільно лежали розкидані по всій квартирі. Варто вибрати прозорі коробки, щоб бачити, що в них, або просто наклеїти на них відповідну інформацію.

Новини:
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Вітаємо з  днем Святої Трійці

Вітаємо з днем Святої Трійці

Дата: 15.06.2019
Блог:

Як вибрати шафу-купе?

Шафа у вітальні

Розсувна шафа, функціональний предмет меблів для кухні


Всі статті