loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Функціональна шафа

Функціональна шафа

Простора шафа забезпечує вільний і безперешкодний огляд речей всередині. Для багатьох із нас, почуття порядку дуже важливо. Функціональна шафа економить час, особливо вранці, коли кожна хвилина безцінна.

Але зовнішній вигляд шафи теж має значення. Важливо, щоб у доступній формі вписалась в інтер'єр квартири або хоча б кімнати, у якій буде розміщена. Більшість шаф ви можете придбати як готові меблі, в будь-якому салоні меблів. Однак, якщо у нас квартира з нестандартними розмірами варто придбати  шафу, зроблену на замовлення. Вона добре підійде  в будь-яку нішу. Завдяки цьому ми зможемо заощадити на вільному просторі. Якщо ми хочемо візуально збільшити наше приміщення добре вибрати шафу з дзеркалом.

По-перше, така шафа візуально збільшує простір. По-друге, дзеркало надає легкості  шафі-купе, чим більше цей предмет меблів, тим більше це має значення. Третя причина, це вже виключно практична. Такі великі дзеркала доступні саме в тому місці, в якому ми одягаємося, підбираємо різні частини гардеробу і приміряємо аксесуари, на кожен день.

Вбудовані шафи купе  допомагають не тільки збільшити внутрішній простір невеликих кімнат, але і істотно доповнити інтер'єр, удосконалити приміщення і функціонально використовувати простір, на відміну від стандартних меблів. Шафа повинна гармоніювати з усім інтер'єром, стати його невід'ємною частиною, і підкреслити винятковий характер цього приміщення.

Якщо це шафа для вітальні, то в ній  повинні бути як закриті, так і відкриті полиці: на закритих можна розмістити одяг, взуття, побутові прилади і все те, що бажано приховати, а ось на відкритих поличках можна розмістити телевізор, різні дрібнички, сувеніри, горщики з квітами.

Висота шафи може бути будь-якою і обмежується тільки висотою приміщення. Шафи з закритими фасадами зручні, речі в таких шафах заховані від сторонніх очей і навіть якщо всередині все розкидано, то ваші гості цього не побачать. Професіонали кажуть, що дизайн шафи-купе залежить насамперед від трьох параметрів: загального стилю вашого інтер'єру, місця розташування шафи (спальня, передпокій, вітальня), а також від розмірів кімнати.

 

 

01.09.2020