loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Функціональна шафа

Функціональна шафа

Функціональна шафа, це основа будь-якого дизайну інтер'єру. Вона дозволяє підтримувати в приміщенні порядок. Різноманітність моделей і оздоблень, робить правильний вибір шафи справжнім викликом. Ви самі можете вирішити, скільки вам необхідно поличок і ящиків і яким чином вони будуть розташовуватися.

Шафи для спальні

Шафи-купе у Львові користуються великим попитом. Відмінна риса таких шаф, розсувні двері. Шафи-купе роблять різних розмірів і їх можна встановити як у більшу, так і у маленьку спальню. В шафі  багато різних полиць, відділів і скриньок, в яких можна розмістити багато речей, кожну річ на своє місце. До того ж часто двері такої шафи роблять дзеркальними, що, безумовно, дуже зручно.

Шафи для передпокою

Велика шафа в передпокою, стане в нагоді для зберігання верхнього одягу, взуття і всього того, без чого не виходимо з дому, взимку, і влітку. Щоб шафа була дійсно функціональною, на фасаді шафи має бути дзеркало. Шафа з дзеркалом створює додаткове освітлення за рахунок відбиття світла від дзеркальної поверхні. Приміщення стає яскравішим.

Шафи для ванної кімнати

Підлогові шафи, найбільш затребувані предмети меблів для ванної кімнати. В такій  шафі можна не тільки зберігати особисті речі та аксесуари, необхідні для щоденного догляду за шкірою тіла, але і сховати побутову техніку та сантехніку. Це відмінна система зберігання, вона включає в себе різноманітні ящики, корзини, полички і гачки для розміщення різних речей.

Шафи в дитячій кімнаті

Місце для зберігання одягу обов'язково має бути зручним для дитини. У дитячій кімнаті, крім шафи підійдуть також відкриті стелажі. Вони дозволять цікаво і в елегантний спосіб експонувати книги, іграшки. Маленькі діти звертають увагу в першу чергу на колір і прикраси. Для батьків важливо, функціональність виробу. Вигідним рішенням будуть шафи-купе, які мають нейтральні фасади.

 

19.07.2020