Як облаштувати салон, щоб було зручно?

    Інтер'єр у вітальні повинен бути привабливим, функціональним і відповідав нашим потребам. Звичайно, по-різному ми влаштуємо інтер'єр великої вітальні в приватному будинку, а інакше в невеликому салоні.

    Вітальні в наших квартирах виконують безліч різних важливих функцій. Тому інтер'єр вітальні повинен відповідати нашим потребам. Спочатку подумайте, перед тим, як влаштовувати вітальню, що Ви будете в ній робити. Інтер'єр вітальні може виконувати кілька функцій: у вітальні відпочиваємо, дивимося телевізор, читаємо , їмо, приймаємо гостей, іноді навіть спимо. Інтер'єр у вітальні повинен бути розроблений таким чином, щоб вітальня без проблем виконувала всі ці функції. На що в основному потрібно звертати увагу в дизайні вітальні?

    Розмір вітальні залежить від розмірів будинку або квартири. Передбачається, що салон не повинен бути менше, ніж приблизно 25 м2 (у багатоквартирних будинках 30-35 м2 , тоді у вітальні легше виділити функціональні зони. Слід мати на увазі, що площа вітальні, в якій необхідно встановлювати меблі настільки пропорційно щодо інших приміщень, щоб не було між ними великої різниці.

    Висота приміщення , це важливий елемент в дизайні салону, варто на це звернути увагу, якщо ми можемо вплинути на цей параметр. Чим салон більше, тим повинен бути вище.

     Якщо вітальня невелика, то краще, щоб вона мала форму прямокутника, близьку до квадрата. В оформленні вітальні, важливо виділити розбірливо функціональні зони.

     Інтер'єр у вітальні повинен відповідати всій квартирі. Вхід у вітальню повинен бути добре помітним вже від передпокою і мати свій ранг. Його розташування часто впливає на можливість поділу функціонального салону. Інтер'єр салону також залежить від відстані і кількості дверних прорізів і вікон. В оформленні вітальні важливо співвідношення стін, дверей, вікон, балконних дверей. Їх розташування визначає зв'язок в салоні, можливість правильного облаштування простору, поділу на функціональні зони, параметри меблів, знайти хороше місце на телевізор або музичний центр, а також можливість помилуватися садом , терасою або доглянутим балконом.

      Кольори у вітальні, мабуть, найпоширеніша дилема в дизайні вітальні. Отже, будемо пам'ятати, що інтер'єр вітальні не має бути місцем зустрічі випадкових кольорів. Умовою гармонії в дизайні вітальні є продумана композиція. Пам'ятайте, що інтер'єр вітальні, залежить вже від першого рішення. Тому перед тим як взятися за оформлення вітальні, добре мати готове бачення колірної гами, інтер'єру вітальні. Інтер'єр вітальні буде простіше, якщо виберемо кольору, рухаючись в одній тональності, наприклад, у бежевій гамі або білою. Жоден колір у вітальні не існує сам по собі, все змінюється у відносинах з іншими.