Для того, щоб правильно спланувати наповнення, необхідно враховувати наступні моменти: встановіть достатню кількість полиць, рейлінгів, вішалок для одягу та ящиків, щоб вмістити все, що ви зберігатимете. Під верхній одяг прийнято відводити секцію з мінімальною шириною 80 см. Враховуючи довжину габаритного одягу, плащів та пальта, внутрішню висоту вибирають не менше 140 см.
На полиці найкраще складати футболки, светри, спортивний одяг, сумки та взуття. Стандартні полиці мають ширину 55 – 60 см, але й 35 см достатньо для дрібніших предметів одягу, наприклад футболок. Постільну білизну зручніше розташувати на широких горизонтальних полицях. Складене стосами, воно опиниться в близькій досяжності та зоні візуального контролю.
Класична висота полиці 30 – 35 см, полиці не обов'язково повинні бути глибокими, найкраще, якщо одяг розташовуватиметься в один ряд. Незручно продовжувати тягнутися за речами. Оптимальна глибина полиць у шафі, не менше 30 см. Полиці, що використовуються щодня, повинні бути на висоті нижче 90 см. Типи полиць у гардеробі визначаються тим, який одяг вони зберігатимуть.
Щоб добре організувати свій гардероб, варто придбати спеціальні вішалки для зберігання певного типу одягу. Вони мають відповідний дизайн та більш економічні. На пантографах можна розташувати верхній одяг та довгі речі, що дозволять дбайливо зберегти їхній зовнішній вигляд. Відрегулюйте висоту одягу, який потрібно повісити, відповідно до своїх уподобань. Висувні ящики, ідеальне місце для спідньої білизни та аксесуарів. Кошики взуттєві з сітки досить практичні, проте їх не можна розташовувати біля підлоги. Від піщаного сміття, що накопичується під сітками, незручно позбавлятися.