Меблі  для вітальні

У центральній частині зазвичай знаходяться меблі  для  відпочинку, тобто диван і крісла. Поруч з ними повинен з'явитися журнальний столик. Що ще? Вибір великий: стелажі, комоди, шафи, веб-сайти...

Простіше кажучи, світлі меблі для вітальні сподобається любителям простору і світла, люблячим класику і інтер'єр в традиційному стилі, сподобається темні меблі для вітальні. Меблі можуть бути підібрані до стін і підлоги за принципом подібності, тобто світлі кольори меблів для світлого фону і аналогічно, темні меблі для вітальні на темному фоні (стіни, підлога). Ми повинні звернути увагу, щоб світлий інтер'єр не став надто одноманітним, а темний не здавався візуально менше.

 Спочатку ми купуємо меблі, а потім підбираємо відповідний колір стін. Причина проста: легше і дешевше перефарбувати стіни, ніж купити нові меблі, коли щось один одному не підходить. Однак, якщо ми встановимо меблі за принципом контрасту, наприклад, в колір стін (світлі меблі, темні стіни і навпаки), вони стануть тоді сильними колірними акцентами в інтер'єрі.

Пам'ятайте, що перебір і надлишок може дратувати, тому добре вибрати близьку колірну гамму, або один яскравий колірний акцент у вітальні. Контраст у вітальні ми можемо отримати не тільки шляхом підбору кольору стін і меблів, в цьому випадку підійде також різноманітність фактур або прикраса стін у вигляді шпалер, цегли або каменю.

 В інтер'єрі вітальні повинна бути гармонія, загальним елементом може бути, колірна палітра. Це не обов'язково той самий колір. Варто зіставляти різні відтінки і поєднувати кольори. Крім того, варто повторити візерунки, наприклад, на оббивці, або на шпалерах. Меблі для інтер'єру треба підбирати в одній колірній палітрі, щоб відтінок шпалер підходив до дивана, шафи і ліжка. Краще вибирати меблі нейтральних кольорів, щоб в разі ремонту тільки перефарбувати стіни або поміняти на них шпалери.