Приймаємо замовлення онлайн детальніше..

Зручна шафа для передпокою

Зручна  шафа для передпокою
Дата: 31.03.2020

Шафа для передпокою дозволяє навести порядок у цій кімнаті. Добре спланована  шафа-купе в передпокої, це основа, так як передпокій, як правило, є простором невеликого метражу, і треба вмістити  всякі речі. У маленьких приміщеннях ідеально підходять фасади скляні, дзеркальні або виконані з яскравих лакованих плит.

Передпокій, це одне з тих приміщень у будинку, яке має бути абсолютно практичним і зручним. Правильно підібрані меблі для передпокою, допоможуть  без проблем розмістити верхній гардероб всіх членів вашої родини. Вибираючи шафу  для передпокою, перш за все, необхідно звернути увагу на розміри приміщення і обраних  нами меблів, а також подумати, який тип дверей для шафи підходить для нашої вітальні краще всього.

Шафи повинні бути просторі, добре організовані і структуровані так, щоб якомога краще використовувати кожен доступний сантиметр, а який предмет меблів зробить це краще, ніж шафа на замовлення, ідеально пристосована  до форми і розмірів приміщення? Також варто застосовувати оптичні трюки, вибравши забудову на замовлення для передпокою, які допоможуть нам виправити розмір і форму приміщення.

Ніша в передпокої повинні  мати глибину більшу, ніж сам предмет меблів. Поширена помилка полягає в тому, що беручи до уваги стандартний розмір шафи, забуваємо про товщину стін і дверей. Варто знати, що для монтажу розсувних дверей необхідно 8-10 см (в залежності від товщини стулок). Стандартна  шафа для передпокою, в якій вільно розташовуються  речі має глибину 60 сантиметрів.

Якщо ви плануєте зберігати в шафі пальто і куртки, варто поглибити її на кілька сантиметрів. Глибина ніші повинна складати таким чином, 80-90 см. Також є менші шафи для установки, глибиною 40 см. В такого роду моделях одяг висить на висувній ручці, паралельно задній частині меблів.

 Розсувні двері не вимагають вільного місця перед шафою, певною незручністю є те, що вони не дають повного уявлення про інтер'єр шафи в передпокою, одне крило завжди залишається закритим. У дверях гармошкою, вузькі крила з'єднані петлями і переміщаються по трасі, на стелі. Вони є відмінним рішенням для шаф більш, ніж 90 см, тому що забезпечують вільний доступ до всієї  шафи.

Горизонтальні смуги на фронтах шафи, це простий і ефективний спосіб оптичного розширення  невеликого  приміщення, ідеально підходять скляні фасади, дзеркальні або виконані з яскравих лакованих плит.

Новини:
Формат роботи на каранині

Формат роботи на каранині

Дата: 14.04.2020
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Блог:

Шафа для дитячої кімнати

Шафа для передпокою

Вибираємо шафу-купе для дитячої кімнати


Всі статті