Яку шафу для ванної вибрати?

Дата: 01.04.2019
Яку шафу для ванної вибрати?

З технічного боку, шафи для ванної кімнати можна розділити на: підвісні і підлогові. Вибір має бути продиктований кількістю місця у ванній кімнаті і переваг користувачів. Для невеликих ванних кімнат відмінно підійдуть підлогові і підвісні шафи. Шафи  добре виглядають з хромованими ніжками і ручками, це надає  більш багатий і розкішний вигляд.

У невеликих приміщеннях слід уникати меблів в темних тонах. Є просте правило, світлі відтінки візуально збільшують приміщення, а темні їх зменшують.  При виборі шаф для ванної також зверніть увагу на їх розміри. Якщо ви вибрали шафку, яка буде знаходитися прямо над раковиною, вона легко і просто монтується прямо на стіну і зовсім не займає вільного місця на підлозі. Підлогові шафи встановлюються на спеціальних металевих ніжках, багато моделей оснащені регульованими опорами. Це дає можливість підлаштувати їх оптимальну висоту.

Кращим рішенням для невеликої ванної кімнати є шафа, що підходить за розміром для раковини. Такого типу шафи для ванної кімнати ідеально прилягають до арматури, складаючи з нею стилістичні конструкції в цілому, і, перш за все, забирають мало місця в невеликому приміщенні. Купуючи готовий комплект, ви економите час. У ванних кімнатах з невеликою площею відмінно підходять шафи підвісні, які приносять в приміщення відчуття легкості.

Найпопулярніші шафи для ванної кімнати виготовляються з МДФ, ДСП, пластика. Металеві, скляні меблі є приналежністю сучасних стилів в інтер'єрі. Правильно підібрані шафки для ванної кімнати створюють клімат і визначають індивідуальний стиль приміщення, а також покращують його функціональність, і це незважаючи на метраж.

Шафки для ванної повинні бути функціональними. Дверцята повинні легко закриватися і відкриватися, мати міцні петлі і зручний тримач, це ж стосується і висувних ящиків. Якщо тумба для ванни має безліч відсіків і полиць, кожен член сім'ї зможе розмістити в ній свої речі.  Шафка має бути ідеально пофарбований, без подряпин, вм'ятин та інших видів механічних пошкоджень.