Як вибрати шафу

25.11.2021
Як вибрати шафу

Правильно спроектована шафа, це функціональний предмет меблів, який служить нам довгі роки. Правильно підібрані габарити шафи-купе та оптимально спланований інтер'єр впливають на його зручність використання, тому варто витратити час на розрахунки.

У сьогоднішніх реаліях ми можемо вибирати серед моделей меблів, вибирати їх форму, колір та дизайн для оформлення кімнати, виходячи з власних уподобань. Гардероб у класичному стилі, модерн чи, можливо, гардероб у провансальському стилі? Все залежить від нас! Однак при проектуванні шафи-купе необхідно враховувати певні поради та рекомендації, що дозволяють практично оформити інтер'єр.

Залежно від конструктивних можливостей моделі, можна суттєво заощадити квадратні метри кухні, вітальні чи зали. Сьогодні на ринку доступні моделі, орієнтовані на приміщення з невеликою площею та складною геометрією. Перед тим, як правильно вибрати шафу в спальню чи інше приміщення будинку чи квартири, необхідно вивчити різновиди виробів, залежно від типу конструкції.

Правильно спланований гардероб, запорука комфортного використання. Розмір шафи-купе підбирається за розміром кімнати, в яку ми збираємося його помістити. Якщо ми хочемо розмістити шафу в кімнаті, яку використовуємо щодня, ми повинні пам'ятати, що шафа не може пригнічувати розмірами.

Висота та ширина шафи також повинні відповідати типу одягу, який ми збираємось зберігати в ньому. Якщо ми плануємо купити шафу для передпокою, в якій хочемо зберігати верхній одяг, такий як куртки і довгі пальта, ми повинні зарезервувати для них довжину від 150 см до 170 см. Меблі для передпокою зазвичай бувають високі і не надто глибокі.

Для більш короткого одягу, такого як светри, сорочки та куртки, потрібно від 100 до 110 см. Також треба враховувати кількість поличок, пам'ятаючи, що відстань між ними бажана 35 см. Якщо у нас є велика кількість одягу, який не потрібно вішати на штангу можна розглянути гардероб з полицями. Правильно спроектована шафа, головний помічник у питаннях розподілу простору та домашніх речей.