Як вибрати шафу-купе?

Як вибрати шафу-купе?
Дата: 21.02.2020

Потрібно заздалегідь вибрати місце і розміри шафи. Габарити залежать від того, де саме вона буде встановлена, в передпокої, спальні або коридорі. Та й речі в ній в такому випадку будуть зберігатися різні. Якщо ви вагаєтеся щодо розміру, орієнтуйтеся на більший варіант, особливо, якщо у вас підростають діти.

Продумайте внутрішнє планування шафи, що саме ви хочете в ній зберігати (одяг, білизну, ковдри) на скільки полиць, шухлядок і вішалок розраховуєте? Заміряйте довжину і ширину самого габаритного вироба. Якщо шафа велика і буде розміщена в темному кутку, можна додати вбудоване підсвічування.

 Шафи-купе з розсувними дверима, це універсальні меблі, які дозволяють вам ідеально використовувати доступний простір. Регулювання і здатність повністю адаптуватися до декору, це  лише приклад переваг таких шаф. Для спальні і кімнат дітей варто вибирати шафи з великою кількістю полиць, а також з місцем де можна буде повісити одяг. Шафи повинні бути глибокі, щоб зберігати в них речі, які ми не використовуємо щодня. Для цього ідеально підходять полиці.

 Мінімальна глибина простору для одягу, що висить на штангах, повинна складати 55 см. Це дозволяє уникнути можливих складок на сукнях, сорочках або піджаках. Слід звернути особливу увагу, на якій висоті повинна знаходитися штанга для одягу. Для верхнього одягу або суконь оптимальна висота від 150 см до 170 см, а для сорочок або костюмів 100-110 см.

 Скористайтеся можливістю візуально збільшити простір кімнати, замовте для шафи дзеркальні двері. Таким чином ви не тільки зробите приміщення більш світлим, але і отримаєте бонус у вигляді  дзеркала, для трюмо, найчастіше, місця в сучасних квартирах вже не знаходиться.

 Шафи здатні вмістити в себе масу речей, одяг, взуття, книги, різні аксесуари, предмети побуту і навіть побутову техніку. Дивно, але всі ці предмети можна компактно зберігати в одній шафі, однак, щоб таке зберігання було зручним, необхідно ретельно спланувати наповнення шафи-купе і продумати, які речі ви хочете розташувати поруч, а для яких потрібні персональні відділення.

 

 

 

Новини:
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Вітаємо з  днем Святої Трійці

Вітаємо з днем Святої Трійці

Дата: 15.06.2019
Блог:

Як вибрати шафу для передпокою?

Зручна шафа для передпокою

Шафа для документів


Всі статті