Як вибрати шафу для вітальні?

06.05.2023
Як вибрати шафу для вітальні?

Шафа у вітальні іноді є необхідністю. Однак варто згадати, що таке рішення може мати безліч переваг. Шафа незамінна, коли йдеться про місце для зберігання. Навіть великі та громіздкі комоди не забезпечать стільки місця, скільки шафа висотою до стелі.

Це особливо зручно в малогабаритних квартирах, тоді досить поставити одну велику шафу, і в неї поміститься все. Шафа у вітальні вирішує частину проблем мешканців прохідних кімнат. Все під рукою в одному місці і при необхідності не доведеться ходити по всій квартирі, щоб, наприклад, дістати одну кофтинку.

Якщо ви виберете неправильний предмет меблів, ваша вітальня може бути меншою. На щастя, є кілька простих прийомів аранжування, почнемо з розмірів шафи-купе. Звичайно, це буде залежати від розміру вашої вітальні, але в ідеалі шафа, яку ви оберете, повинна мати глибину не менше 60 см. Крім того, вона повинна бути якомога вище, бажано до стелі. Тоді ви оптимально використовуватимете простір, в який більше нічого не поставите.

Вибираючи шафу для вітальні, ми вибираємо, який спосіб відкривання меблів буде найбільш доречним. Звичайно, шафа з розсувними дверцятами займе найменше місце. Однак  недоліком є ​​те, що вона не дає необмеженого доступу до свого внутрішнього простору. Цю проблему вирішують шафи-купе з дверцятами, що класично відкриваються. На жаль, вони займають багато місця і зазвичай найкраще підходять для великих віталень.

При покупці шафи для вітальні також зверніть увагу на дзеркала. Найкраще, якщо вибрана модель матиме дзеркальні дверцята.Тоді предмет меблів оптично збільшить простір вітальні і як би зникне із загальної композиції. Великі шафи-купе із дзеркалами замість дверей теж здаються набагато легшими і не захаращують навіть маленькі вітальні.