Як вибрати шафу для дитячої кімнати?

Як вибрати шафу для дитячої кімнати?
Дата: 15.03.2020

Практична  шафа, це не тільки міцна, але і зручна, має регульовані штанги, полки і ящики. В ній  можна сховати спортивний інвентар, іграшки і навіть книги. Більш того, шафа повинна  мати особливості, які підійдуть як для малюка, дошкільника і підлітка.

Маленькі діти звертають увагу в першу чергу на колір і прикраси. Для батьків важливо, функціональність. Цікавою ідеєю може бути придбання вузької  шафи , щоб вмістити одяг та частину  предметів у перші роки життя дитини. Потім можна докупити нові елементи, так як розмір одягу і кількість речей збільшується з віком дитини.

Вигідним рішенням буде шафа-купе, яка має фасади нейтральні або тільки з дрібним кольоровим елементом. Наприклад, фасади висувних ящиків пофарбовані в синій, зелений або рожевий, а інша частина гардероба є біла. Завдяки цьому, шафа буде добре підходити для кімнати маленької дитини, але і підлітка.

Шафа в кімнаті дитини може мати безліч застосувань, наприклад має регульовані штанги, полки і ящики.  В ній можна сховати спортивний інвентар, іграшки і навіть книги.  Обираючи гардероб для дитини, не треба поспішати. З самого початку місце для одягу ми можемо знайти в своїй шафі, а іграшки скласти в коробку. З часом, коли колекція іграшок і одягу стане більше, ми можемо подумати, що буде найбільш підходящим для нашої дитини. Шафа є основним предметом меблів в дитячій. У ній знаходяться практично всі предмети дитини. Виробники пропонують широкий вибір дитячих меблів. Дитячі шафи можуть бути прямими, вбудованими, кутовими. Кожен варіант меблів має свої переваги і недоліки.

Новини:
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Вітаємо з  днем Святої Трійці

Вітаємо з днем Святої Трійці

Дата: 15.06.2019
Блог:

Як вибрати шафу для передпокою?

Зручна шафа для передпокою

Шафа для документів


Всі статті