Як вибрати ідеальну шафу для спальні?

01.10.2021
Як вибрати ідеальну шафу для спальні?

Однозначно сказати, яка шафа для спальні буде кращою, складно, адже це залежить від багатьох факторів. Не виключено, що вона послужить вам не тільки для зберігання одягу, постільних речей та багатьох інших речей.

Насамперед слід вибрати тип шафи. В даний час на ринку переважають два типи шаф-купе, вбудовані та окремо розташовані. Кожне з цих рішень буде мати як переваги, так і недоліки. Окремо розташовані  шафи для спальні доступні в багатьох розмірах. У вас буде вибір між однодверними і двухдверними моделями, також  можна замовити меблі за розміром. Якщо шафа велика і буде розміщена в темному кутку, можна додати вбудовану підсвітку.

Краще вибирати шафи-купе з розсувними дверима, двері такого типу шаф не відчиняються назовні і не виходять за корпус меблів, тому не займають додаткового місця, на відміну від традиційних орних дверей. Завдяки цьому прохід залишається вільним, а при необхідності можна навіть щось поставити поруч  шафою, адже не потрібно буде широко відкривати двері. Додатковою перевагою є можливість вибору шафи з дзеркалом, яке оптично збільшить і освітить кімнату.

У багатьох випадках саме вбудовані шафи  для спальні виявляються кращим рішенням. Це дозволить вам максимально використовувати простір, тому що він оптично не займає місця. Кутові шафи, відмінно підходять для менш упорядкованих приміщень. Гардероби, що заповнюють кут в прямокутному або квадратному плані,виразно є інноваційним рішенням. Кутова  шафа-купе з дзеркалом, цікавий вибір. Це  дозволить вам використовувати кут кімнаті. 

Найбільша перевага, дійсно велика місткість за рахунок більшої глибини меблів, ергономічна форма дозволяє шафі ідеально вписатися в будь-який кут, так само, як і вбудовані шафи, кутові  шафи зазвичай виготовляються на замовлення, а це значить, що ви можете спланувати розташування полиць і ящиків так, як вам подобається,і визначитися з елементами оздоблення.

277_ef="h alо, >