Як складати одяг та аксесуари?

Дата: 21.09.2019
Як складати одяг та аксесуари?

Гардеробна, це мрія багатьох людей. Простора, зручна, функціональна, ідеальна гардеробна повинна бути пристосована для зберігання будь-якої частини одягу. Йдеться також про взуття і модні аксесуари: рукавички, шапки, шарфи, краватки. Щоб шафа або гардероб виконував свої функції якомога краще, потрібно пам'ятати про певні принципи, пов'язаних з його прибиранням.

На самому початку необхідно позбутися від непотрібних речей, одягу або взуття, які ви не використовуєте. Одяг займає багато місця в шафі, а перенесення їх з полиці на полицю коштує багато енергії! Встаньте перед шафою і подумайте про те, що останнім часом вас найбільше дратувало при його використанні. Інтер'єр шафи, потрібно трохи поліпшити. Купити функціональні висувні вішалки, полиці з обмежувачами. До речі, варто продумати про додаткове освітлення, всередині, ящиків або над полицями в гардеробній.

Добре викладіть вміст всередині шафи, тоді ви уникнете безладу. Порядок в шафі ми повинні встановити за трьома строго встановленими кодами. По-перше: сезонні речі і часто використовувані. Одяг, який ми використовуємо тільки сезонно, необхідно розташовувати трохи вище й глибше в шафі, бажано, наприклад, у вакуумних мішках.

Речі, які ми використовуємо частіше, потрібно мати під рукою, відразу після відкриття шафи.  Предмети гардероба, які зазвичай лежать, складають компактно, намагаючись при цьому підігнати їх ширину до ширини полиці. Вибирайте тонкі металеві вішалки для того, щоб компактно складати речі на плічках. Вони не займуть багато місця і витримають велике навантаження. Останнім часом користуються попитом спеціальні органайзери. Вони призначені для компактного зберігання білизни, шкарпеток, взуття і навіть постільних речей. Розмістити такі пристрої рекомендується в шафі.

Ідеальний гардероб повинен мати відкриті полиці, зручні ящики, функціональні стійки для вішалок, так і місце для взуття. Місце для взуття, найкраще планувати в нижній частині шафи. Зберігання взуття в шафі або окремої гардеробної часто приносить нам чимало клопоту. Відмінно підійдуть полки з регульованою висотою, які дозволяють зручно зберігати не тільки кросівки і туфлі, але і чоботи. Для оснащення чоловічої частини гардеробу відмінно підійдуть спеціальні органайзери для ящиків. Такі рішення дають гарантію, що для краваток або ременів буде виділено власне місце в шафі.

Розкладіть в шафі ароматні саше з лавандою, ромашкою або м'ятою. Для цієї мети підійдуть також ароматичні спеції, такі як запашний перець або гвоздика. Ви також можете зробити самостійно, контейнер, ароматичний, який допоможе позбутися від запаху затхлості. У маленьку банку насипте сіль для ванни, накрийте отвір, наприклад, марлею або тонким матеріалом, і поставте на дно шафи.