Як складати одяг і аксесуари?

Як складати одяг і аксесуари?
Дата: 09.02.2020

Порядок у шафі та хороша організація є ключовими цілий рік. Варто пам'ятати, що правила організації застосовуються як до розкішного гардеробу, так і до вбудованої  шафи.

Гардеробна-мрія багатьох людей. Ідеальний гардероб повинен бути адаптований для зберігання одягу. Мова також йде про взуття і модні аксесуари: рукавички, капелюхи, шарфи, краватки. Щоб шафа або гардероб виконували свої функції якнайкраще, ми повинні пам'ятати про деякі правила, пов'язані з їх прибиранням.

На самому початку позбудьтеся від непотрібних речей, одягу або взуття, які ви не використовуєте. Таким чином, можна уникнути частої дилеми: шафа здається переповненою, а в принципі... у ній немає нічого привабливого. У такій ситуації нам залишається тільки одне, позбутися від невикористаних речей. Непоношений одяг займає досить багато місця в шафі.

 Встаньте перед  шафою і подумайте, що вас найбільше дратувало останнім часом при ії використанні. Недостатньо вішалок у шафі? Падаючі з полиці шкарпетки? Або спідниці, які поділяють одну вішалку з брюками? Інтер'єр шафи потрібно просто збагатити і трохи вдосконалити. Докупити функціональні висувні вішалки, полиці з обмежувачами і чохли для шкарпеток. До речі, варто подумати про додаткове освітлення всередині ящиків або над полицями в гардеробі.

Порядок в шафі треба наводити за встановленими кодами. По-перше: сезонні і часто використовувані речі, які ми використовуємо тільки сезонно, повинні розташовуватися трохи вище і глибше в шафі, бажано, наприклад, у вакуумних пакетах.

Речі, які ми використовуємо частіше, ми повинні мати під рукою, відразу після відкриття шафи. Ті предмети гардероба, які зазвичай лежать, складайте, намагаючись при цьому підігнати їх ширину до ширини полиці.

Розкладіть в шафі ароматні пакетики з лавандою, ромашкою або м'ятою. Ароматичні спеції, такі як запашний перець або гвоздика, також підійдуть для цієї мети. Крім того, якщо в шафі з'явився затхлий запах, внутрішній простір необхідно добре очистити і провітрити. Ви також можете зробити контейнер для аромату самостійно, який допоможе позбутися від затхлого запаху. У маленьку баночку насипте сіль для ванни, отвір накрийте, наприклад, марлею або тонким матеріалом і надіньте на нього гумку. Таку ароматну банку поставте на дно шафи.

Новини:
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Вітаємо з  днем Святої Трійці

Вітаємо з днем Святої Трійці

Дата: 15.06.2019
Блог:

Як вибрати шафу-купе?

Шафа у вітальні

Розсувна шафа, функціональний предмет меблів для кухні


Всі статті