Як підібрати шафу для передпокою

Як підібрати шафу  для передпокою
Дата: 14.03.2020

Передпокій, це місце, яке зустрічає нас і наших гостей в будинку. Мабуть, шафа-купе, ідеальний варіант для облаштування передпокою. По-перше, вона  містка. По-друге, багатофункціональна  і практична. Найчастіше такі меблі вже заздалегідь забезпечені  різноманітними полицями, вішалками і висувними ящиками, завдяки яким запросто можна зберігати як верхній одяг, так і взуття з аксесуарами у вигляді сумок, парасольок, шапок, рукавичок.

Вибираючи шафу  для передпокою, перш за все, необхідно звернути увагу на розміри приміщення, вибрати , які  двері  для шафи краще всього. Шафи повинні бути просторі, добре організовані і структуровані так, щоб якомога краще використовувати кожен доступний сантиметр, а який предмет меблів зробить це краще, ніж шафа під замовлення, ідеально пристосована  до форми і розмірів  приміщення.

Вбудовані шафи-купе ідеально підійдуть для будь-якого передпокою. Особливо для маленького. Це ідеальний варіант для того, щоб максимально комфортно розмістити речі. До того ж такі меблі настільки зручні і компактні, що не займають багато місця, тим самим зберігаючи простір, якого так часто не вистачає.

Вбудовані кутові шафи в передпокої повністю вирішують проблему місця для верхнього одягу і взуття. Ці меблі настільки місткі і ергономічні, що ваша прихожа неодмінно буде виглядати просторою . Стандартна  шафа для одягу, має глибину 60 сантиметрів. Якщо ви плануєте зберігати в ній  більш габаритні речі, варто поглибити її на кілька сантиметрів. Також потрібно передбачити відділи для взуття. Щоб використовувати простір шафи по максимуму, потрібно правильно розташувати в ній полички і скриньки.

Якщо в плануванні вашої квартири в передпокої передбачена ніша, вас можна без перебільшення привітати.  У такому варіанті планування, шафа буде захована  в поглибленні ніші і не буде займати корисне місце в невеликому передпокої.

Новини:
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Вітаємо з  днем Святої Трійці

Вітаємо з днем Святої Трійці

Дата: 15.06.2019
Блог:

Як вибрати шафу для передпокою?

Зручна шафа для передпокою

Шафа для документів


Всі статті