Як підібрати ідеальну шафу для спальні?

06.11.2020
Як підібрати ідеальну шафу для спальні?

Спальня є місцем, призначеним для сну і відпочинку після важкого дня. Її правильна організація є ключем для нашого повсякденного благополуччя. Правильно підібрані меблі підвищать естетичні властивості всього приміщення, будуть красиво поєднуватися з іншими елементами декору і допоможуть нам підтримувати порядок.

Вибір шафи, це рішення, яке ми приймаємо на довгі роки. В першу чергу ми повинні замислитися над бажаним обсягом шафи і над тим, що ми будемо в ній  зберігати. Розмір шафи залежить від кількості членів сім'ї, кількості речей та одягу, які у нас є.

Містка, велика шафа в спальні має свої плюси: дозволяє зберігати весь одяг в одному місці. Шафа солідних розмірів може вмістити пилосос і прасувальну дошку або сушарку для одягу. Ідеальна шафа для спальні повинна радувати око і відповідати стилістичної концепції спальні і всього будинку або квартири.

При купівлі варто звернути увагу на якість матеріалів, з якого  зроблена шафа. Надійні петлі, стійкість до подряпин, металеві напрямні, все це впливає на подальший комфорт при експлуатації меблів

У невеликих приміщеннях варто вибрати меблі в світлих тонах. Відмінно підійде колір кремовий, деревини або пастельні кольори. Дуже вигідно виглядають також шафи-купе, з поєднанням кольорів, наприклад, білий або кремовий зі світлим деревом. Такі  меблі додадуть інтер'єру бажану легкість, в той час як темна шафа може додатково зменшувати і так невелике приміщення.

Інший трюк, що дає ефект оптичного збільшення простору є застосування дзеркальних дверей. Вони чудово відбивають світло і висвітлюють спальню, додавши їй візуально кілька квадратних метрів. Наявність зручної  і місткої шафи гарантує порядок і комфорт навіть в невеликій кімнаті. Шафа-купе у спальню може стати відмінним помічником у цьому питанні. Такі меблі можуть  замінити цілу гардеробну, при цьому, мають компактні розміри і стильний зовнішній вигляд.