loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Як підібрати ідеальну шафу для спальні?

Як підібрати ідеальну шафу для спальні?

Спальня є місцем, призначеним для сну і відпочинку після важкого дня. Її правильна організація є ключем для нашого повсякденного благополуччя. У зв'язку з цим, крім зручності та естетики, ми повинні зосередитися на її функціональності. Правильно підібрана шафа підвищить естетичні властивості всього приміщення, буде гармоніювати з іншими елементами декору і допоможе нам підтримувати порядок.

Вибір меблів для нового будинку або квартири, ця задача цікава, приємна, але й відповідальна. Перш ніж ми зважимося на конкретний тип шафи в нашій спальні, ми повинні також ретельно продумати кілька практичних питань, вибір шафи, це рішення, яке ми приймаємо на довгі роки. Хорошої якості меблі, для більшості людей велика витрата, адже ніхто з нас не любить витрачати гроші на вітер. З чого почати пошуки, і які аспекти необхідно розглядати як пріоритетні?

В першу чергу ми повинні замислитися над бажаним обсягом шафи і над тим, що ми будемо в ній зберігати. Розмір шафи залежить від кількості членів сім'ї, кількості речей та одягу, які у нас є. Якщо планування будинку або квартири дозволяє на призначення одного з приміщень на гардероб, шафа може мати дещо менші розміри і виконувати в основному декоративні функції.

З іншого боку, містка, велика шафа в спальні має свої плюси: дозволяє зберігати весь одяг в одному місці. Крім того, з легкістю можемо зберігати  ковдри, рушники, постільну білизну або не використовуваний  навесні і влітку зимовий верхній одяг. Шафа солідних розмірів може вмістити пилосос і прасувальну дошку або сушарку для одягу.

Як відомо, шафи-купе дозволяють значно економити вільний простір, оскільки їм не потрібно місце для відкривання дверей. При цьому розпашні моделі виглядають більш класично. Саме вони чудово вписуються в інтер'єри, виконані в любому стилі. Практично всі вони обладнані вбудованим дзеркалом, за рахунок чого автоматично візуально збільшується простір кімнати.

 

27.07.2020