Як облаштувати вітальню?

20.12.2020
Як облаштувати вітальню?

Передпокій є приміщенням, якому  зазвичай не приділяється велика увага. Це помилка, тому що інтер'єр передпокою є першою частиною будинку або квартири, що бачать  наші  гості. Більш того, відповідним чином упорядкований інтер'єр, може забезпечити мешканцям додатковий простір для зберігання, де кожен елемент має своє місце і завжди під рукою.

Хороша організація, продуманий дизайн передпокою дозволить створення функціонального інтер'єру. При розробці функціонального  передпокою, потрібно пам'ятати про певні, необхідні, елементи обладнання, які допоможуть в організації інтер'єру.

До них відносяться консоль або тумба, на яку можна покласти ключі, або шафка для взуття та зручне сидіння. Важливою частиною передпокоїв, буде велика і містка шафа, таке рішення ідеально підходить для приміщень, які  потребують нестандартних рішень. Більш того, шафи-купе, створені на замовлення, дають можливість створення максимально комфортного і функціонального інтер'єру, в залежності від потреб домочадців. Шафа-купе може бути з антресоллю і по висоті досягати стелі.  Її  ширина вибирається з врахуванням зручності розміщення  і можливості проходу повз неї.

Шафа  не повинна  займати більше простору, ніж це необхідно. Тому варто обладнати шафу   розсувними дверима, вони дозволять помітно заощадити простір, а великі обсяги всередині допоможуть розмістити окремо одяг, взуття, головні убори і аксесуари. Ідеальна глибина шафи дорівнює 60 см, але якщо передпокій маленькій, можна замовити   шафу 40 см в глибину, в такій  шафі можна розмістити поперечну штангу, а не подовжню. Найдорожчим елементом шафи-купе є двері. Їх виконують з дерева, скла, дзеркал. Скляні поверхні допомагають візуально збільшити приміщення.

Внутрішнє наповнення повинно забезпечувати розміщення всіх необхідних речей і предметів. Для цього використовують полиці, ящики, штангу для одягу, мобільні системи. Варіант наповнення підбирається індивідуально і дозволяє врахувати всі побажання клієнта.