loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Як облаштувати передпокій?

Як облаштувати передпокій?

Передпокій є візитною карткою кожного будинку і квартири, тому необхідно з особливою ретельністю піклуватися про її декор. Варто вибрати функціональні та естетичні меблі для передпокою, такі як комод для взуття, або шафа на верхній одяг.

У передпокої також можна розмістити функціональне та декоративне обладнання, наприклад, химерну або забавну вішалку для пальто, ящик для ключів у формі будиночка, або килимок із забавним написом. Шафа в передпокої може стояти під однією зі стін, в ніші або в кутку. Потрібно вибрати таке рішення, яке буде відповідати розташуванню і розміру приміщення.

Вбудована шафа в передпокій, це так звана шафа під забудову. Дозволяє використовувати всю поверхню порожнини, від підлоги до стелі. Встановлюється на постійній основі, завдяки тому, що займає всю нішу, використовується кожен сантиметр вільної поверхні, навіть важко доступний простір під стелею.

На невеликих поверхнях, ідеально підходять кутові шафи-купе. Така установка меблів дозволяє використовувати важкодоступне і невикористовуване місце на щоденній основі, тобто кут кімнати. Залежно від наших потреб ми можемо купити готову  кутову шафу для передпокою або замовити її виготовлення за розміром.

Всі світлі тони відмінно підходять для невеликих прихожих, їх варіації і поєднання можуть створити оригінальний дизайн.  Темна підлога в поєднанні зі світлою стелею і світлими бічними стінами створять ефект глибини в бік світлої стіни і візуально піднімуть стелю. Найкраще, щоб колірна гамма і меблювання були схожі з дизайном інших приміщень квартири.

 Основний елемент обладнання передпокою, це шафа, Вішалка, стілець, тумба для взуття і дзеркало. Пам'ятайте, що для маленьких приміщень не вибираємо занадто великі меблі. Постарайтеся також вибирати для невеликих передпокоїв обладнання з подвійною функцією, наприклад, пуф з відсіком для зберігання або шафка для взуття може використовуватися як консоль. Ще одним варіантом є модульні меблі, які відмінно зарекомендували себе в невеликих приміщеннях.

 

28.12.2019