Приймаємо замовлення на 16.08!

Як облаштувати гардеробну

26.07.2022
Як облаштувати  гардеробну

Спосіб зберігання впливає на стан одягу, взуття та аксесуарів. Спростіть своє життя за допомогою організованої системи. Зручна модель гардероба повинна включати практичні рішення. Розмір гардеробу  залежить від вашого помешкання, але навіть невеликий інтер'єр можна облаштувати функціонально. Все, що вам потрібно зробити,це використовувати правильні аксесуари.

Вбиральню найчастіше поєднують зі спальнею. На ринку є закриті та відкриті варіанти гардеробу для одягу. Відкритий гардероб, це окреме приміщення, а закритий варіант найчастіше є невід'ємною частиною кімнати. Вбиральню найчастіше поєднують зі спальнею. Роль вбиральні в компактній спальні найчастіше відводиться шафі-купе.

Розсувні стулки дозволяють встановити шафу в безпосередній близькості до ліжка або інших меблів. При плануванні вбиральні в спальні спочатку виділяється місце для основних функціональних зон в кімнаті, а решта простору використовується для організації зберігання. Для збереження одягу та профілактики появи затхлого або вологого запаху обладнайте гардеробну кімнату якісною системою вентиляції. Якщо немає такої можливості, то хоча б іноді провітрюйте приміщення.

Вбиральня в окремій кімнаті нагадує функціональне, велике приміщення, в яке можна легко зайти і вибрати відповідний комплект одягу з розставлених навколо вішалок і полиць. Розкішний гардероб оснащений високоякісними та унікальними аксесуарами, велюровими органайзерами для прикрас та багатьма іншими аксесуарами. У шафах середніх розмірів відмовляються від розкішних аксесуарів на користь максимального використання простору.

До основного оснащення внутрішньої частини шафи-купе відносяться вішалки, полиці та висувні ящики. Для збільшення місткості використовуються сучасні системи зберігання, наприклад, сидіння поєднане із системою висувних ящиків.