Вітальня в сучасному стилі

Дата: 28.11.2018
Вітальня в сучасному стилі

Сучасний стиль, це інтер'єр натхненний мінімалізмом. Вітальня світла, простора, перш за все, функціональна. Так виглядає інтер'єр в сучасному стилі. Меблі не перевантажують сучасну вітальню, не займають багато місця.

Вітальня, центральна точка будь-якого житлового приміщення. В ній ми проводимо більшу частину вільного часу, тут перетинаються шляхи всіх домочадців. Оформляючи вітальню в сучасному стилі, добре пам'ятайте кілька основних правил. Перш за все, салон повинен бути максимально просторим. Дуже популярним рішенням є відкрита денна зона, в якій вітальня плавно з'єднується з кухнею. Меблі, слід обмежити до мінімуму.

Проста форма сучасних меблів, це також рецепт довговічного інтер'єру. В сучасному стилі аксесуари зведені до мінімуму. Настільна лампа зі срібною основою або масивне дзеркало в призматичній рамі, безумовно, не залишать нас байдужими. При цьому прекрасно підкреслюють сучасний характер дизайну інтер'єру, представляючи собою послідовне продовження ідей узгодженої домовленості.

Інтер'єр в сучасному стилі зазвичай характеризується досконалістю у виборі матеріалів, текстур і кольору. Головне в сучасному стилі, якість оздоблювальних матеріалів і їх взаємний вплив. Меблі в сучасному стилі характеризуються простими формами. Меблі в основному світлих і м'яких відтінків. Для сучасної вітальні ми вибираємо меблі мінімалістської форми. Фасади меблів для вітальні повинні бути гладкими і прямими.

Вибираючи освітлення для вітальні, облаштованій в сучасному стилі, також варто керуватися функціональністю , слід вибирати енергозберігаючі джерела світла, особливо в приміщеннях, де світло горить часто і довго. Без сумніву, це місце, вітальня. Ми проводимо в ньому багато часу, приймаємо гостей, розслабляємося, іноді працюємо. З точки зору енергоефективності найкраще підходять світлодіодні лампи. Сучасний стиль, це новаторські ідеї та рішення.