Внутрішнє облаштування шафи-купе

08.09.2022
Внутрішнє облаштування шафи-купе

У невеликому інтер'єрі важливі кожні кілька десятків сантиметрів, щоби приховати нерепрезентативні речі. Функціональна шафа, це зручність та комфорт на довгі роки, які ми можемо забезпечити, замовивши виріб за своїми потребами та очікуваннями. Внутрішнє наповнення шафи має обов'язково містити модулі для зберігання верхнього одягу, взуття та аксесуарів.

Планування починається з облаштування найбільших та найдовших відділень для одягу. Полиці, ящики, кошики конструюються за залишковим принципом. Стандартна полиця має глибину до одного метра. Великі полиці мають бути висувними. Оптимальна довжина стрижня для вішалок 1-1, 2 метри через можливість провисання під важким верхнім одягом.

Якщо передбачені висувні ящики та полиці, то для зручності використання додайте ще приблизно півметра. При проектуванні гардеробу важливо пам'ятати, що він повинен гармоніювати із загальним інтер'єром приміщення. Завжди знайдеться потрібна класика, натуральні матеріали, традиційні кольори, дизайнерське дзеркало.

Правильно організований внутрішній простір гардеробу допоможе вам красиво розташувати та розвісити одяг, взуття та інші речі. Серед основних функціональних елементів, які допоможуть впоратися із цим завданням, можна виділити штангу або пантограф. Пантограф це пристрій для розміщення вішалок  з одягом на верхніх ярусах, до яких важко дотягнутися руками. Застосування пантографа дозволяє значно збільшити ефективність використання шафи.

Щоб правильно облаштувати гардероб, слід приділити увагу не лише дизайну, матеріалам, але й таким важливим речам, як освітлення та вентиляція. Ідеально підійдуть точкові світильники, що дають яскраве розсіяне світло. Вентиляція, вільний потік повітря дуже важливий. Це захистить одяг від неприємних запахів.