Вибираємо шафу

30.09.2020
Вибираємо шафу

Вибір шафи, це складна задача, яка в дуже великій мірі залежить від типу і характеру інтер'єру, в якому вона буде встановлена. У зв'язку з тим, що шафи купуються як предмети меблів, які будуть нам служити довгі роки, безумовно, варто вибрати такі рішення, які забезпечують нам надійність і функціональність.

Незалежно від того, в якій кімнаті шафа буде розташована, вона повинна бути в першу чергу функціональною. Через свої габарити, це може часто призводити до того, що шафа буде домінувати в даному інтер'єрі. Як цього уникнути? Кращим рішенням можуть виявитися великі дзеркальні панелі, які створюють ілюзію більшого простору.

Ще одним дуже важливим питанням є доцільність застосовуваних рішень, у разі невеликих приміщень,  краще всього підійдуть шафи з розсувними дверима, якщо, в свою чергу, у нас є багато простору, шафа може бути з купейною системою відкривання або представляти собою цілу гардеробну систему. Найчастіше вибирають другий варіант, оскільки шафи-купе є досить місткими і зручними, а також відмінно економлять простір у приміщенні.

Фасади шаф-купе роблять з дуже різних матеріалів. ДСП, є найбільш поширеним варіантом фасаду для шафи-купе. Це пояснюється в першу чергу доступною вартістю матеріалу. Також використовуються ламіновані плити, різні види скла, дзеркал та інших матеріалів, доступних на замовлення. Що важливо, можливе об'єднання двох або більше матеріалів в одному крилі, наприклад, клеєного бруса і скла.

 Можна поєднувати ДСП і вставки зі скла або дзеркала. Виходячи з цього, можна отримати цікаві типи конструкції фасадів для шафи-купе. Обробкою фасадів є сталеві або алюмінієві профілі, форму і колір можна підібрати до фасадів. Фотодрук  наноситься за допомогою спеціальної фарби. Завдяки використанню інноваційних технологій зображення залишається максимально чітким протягом тривалого часу.