При замовленні до 03.07 - шафа буде готова на 15.07. Акція доставка/монтаж - безкоштовні! детальніше..

Вибираємо шафу в дитячу

Вибираємо шафу в дитячу
Дата: 14.06.2020

Вибір меблів для дитини справа відповідальна, вона повинна бути повністю безпечна, красива і функціональна. Якщо ми вибираємо шафу, вона також має відповідати цим вимогам. Крім того, ви повинні вибрати модель, яка порадує вашу дитину, щоб з задоволенням складали речі, і звикали підтримувати порядок.

Специфіка шаф для дитячої кімнати полягає в тому, що вони призначені для різних цілей і одночасно можуть мати полиці для зберігання одягу, іграшок, відкритих секцій для книг. Насправді такі моделі є універсальними, часто це також модульні меблі, які складаються з окремих невеликих настінних шаф, які ви можете встановити по-різному, обираючи оптимальну позицію.

Найчастіше це класичні шафи одностулкові. Розмір і глибина можуть бути різні. Кутові шафи встановлюються тільки в кутку кімнати, такі моделі допомагають заощадити місце. Шафи-купе користуються великою популярністю. Вони володіють великою місткістю завдяки своїй висоті і глибині. За рахунок розсувній системі дверей шафи, економиться простір кімнати. Такі шафи можуть бути обладнані висувними ящиками, полицями.

Важливо вибрати меблі, виконані з безпечних матеріалів для дітей. Гарна шафа з пластиковим фасадом може бути небезпечною  для здоров'я дитини. Дерев'яні шафи з масиву, поза конкуренцією. Вони довговічні та безпечні. Проблемою може бути лише ціна, яка досить висока. Але ви можете вибрати більш дешеві варіанти, наприклад, шафи з сосни або берези коштують дешевше, ніж інші.

МДФ, ДСП є популярною альтернативою для деревини. Сертифіковані деревостружкові плити, їх ламіновані зразки і деревно-волокнисті плити середньої щільності чудово справляються зі своїм завданням.

Новини:
Приймаємо замовлення

Приймаємо замовлення

Дата: 11.06.2020
Зі святом Святої Трійці !

Зі святом Святої Трійці !

Дата: 08.06.2020
Приймаємо замовлення

Приймаємо замовлення

Дата: 01.06.2020
Блог:

Зручна шафа для передпокою

Шафи на мансарді частина 2

Шафи на мансарді під дах, частина 1


Всі статті